⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tautinės dainos, II tomas. Surinktos Merkinės apylinkėje iš Ievos Krukoniūtės

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tautinės dainos, II tomas. Surinktos Merkinės apylinkėje iš Ievos Krukoniūtės" aprašymas

Šio leidinio antrame tome sudėtos dainos, kurias kunigui, muzikologui, tautosakos rinkėjui Teodorui Braziui apie 1918–1919 metus padainavo Ieva Krukoniūtė (1872–1924) iš Druskininkų sodžiaus, Merkinės parapijos. I. Krukoniūtės sukauptas dainų repertuaras stipriai pranoksta kitų T. Brazio aplankytų pateikėjų išteklius: jam tenka visa ši knyga. Ievai su seserimis dažnai tekdavo per vestuves dainuoti griežiant smuiku broliui Jonui – jų papročiams bei apeigoms tenkančių dainų užrašyta daugiausia. Dainininkė buvo pamėgusi tame krašte gausiai gyvavusias rugiapjūtės dainas. Apsčiai jos mokėta meilės, jaunimo, buvusių populiarių žaidimo dainų. Gavėnios, advento vakarais praversdavusios kalendorinės dainos. Taip pat dainuota dirbant įvairius darbus. Taigi I. Krukoniūtės dainos – įvairiausios paskirties ir tematikos. Į seną, klasikinį repertuarą įsibrovęs vos vienas kitas naujoviškas kūrinys. Visos šios dainos išmoktos iš aplinkinių žmonių, labai gerai įsimintos. Gyvai vartotos, viena kita ir paimprovizuota.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tautinės dainos, II tomas. Surinktos Merkinės apylinkėje iš Ievos Krukoniūtės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie etnografiją

Teodoras Brazys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tautinės dainos, II tomas. Surinktos Merkinės apylinkėje iš Ievos Krukoniūtės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tautinės dainos, II tomas. Surinktos Merkinės apylinkėje iš Ievos Krukoniūtės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tautinės dainos, II tomas. Surinktos Merkinės apylinkėje iš Ievos Krukoniūtės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tautinės dainos, II tomas. Surinktos Merkinės apylinkėje iš Ievos Krukoniūtės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Teodoras Brazys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tautinės dainos, II tomas. Surinktos Merkinės apylinkėje iš Ievos Krukoniūtės" perkama kartu