0

Tavo sėkmės kelias

  • Leidėjas: Trys žvaigždutės
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 12x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9786094310119

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tavo sėkmės kelias" aprašymas
Mintys - visagalės. Jos gali padaryti žmogų ir stiprų, ir nenugalimą. Mintys, tarsi paukščiai, lekia, skraido, džiugina. Džiugina savo grožiu, savo jėga ir tuo netikėtu savo pasirodymu.

Ir vis tik mintys skiriasi nuo paukščių. Jie skraido patys sau ir neaplanko Tavęs, kai Tu nenori būti vienas. O mintys - visada greta! Jas kada panorėjęs gali pasikviesti iš knygų, kompiuterio, jas gali sugauti mokytojų, tėvų, senelių, net sutikų kelyje žmonių žodžiuose.

Mintys, tarsi kokios dosniausios karalienės, gali Tave apdovanoti tokiais turtais, kur vertingesni už viso pasaulio lobius.

Parašykite atsiliepimą apie "Tavo sėkmės kelias"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tavo sėkmės kelias, kurią skaitytojams dovanoja Jeronimas Laucius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jeronimas Laucius su knyga Tavo sėkmės kelias jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tavo sėkmės kelias patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jeronimas Laucius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tavo sėkmės kelias palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tavo sėkmės kelias" perkama kartu