0

Tekstilės medžiagų bandymai, II dalis. Siūlų ir verpalų bandymai

Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tekstilės medžiagų bandymai, II dalis. Siūlų ir verpalų bandymai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 68
  • ISBN ar kodas: 9786090205419

2020-10-31 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tekstilės medžiagų bandymai, II dalis. Siūlų ir verpalų bandymai" aprašymas

Mokomojoje knygoje pateikiamos žinios apie tekstilės medžiagų hierarchinę įvairovę nuo pluoštų iki sudėtingų tekstilės konstrukcijų, apie tekstilės medžiagų higroskopiškumą ir jį lemiančius veiksnius, pluoštų ir kitų ilginių produktų morfologinę sandarą, jos įtaką gaminių savybėms, mechanines ir kitas fizikines tekstilės medžiagų savybes. Mokomoji knyga skirta tekstiilės medžiagotyros studijioms.

Parašykite atsiliepimą apie "Tekstilės medžiagų bandymai, II dalis. Siūlų ir verpalų bandymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tekstilės medžiagų bandymai, II dalis. Siūlų ir verpalų bandymai, kurią skaitytojams dovanoja Julija Baltušnikaitė, Arvydas Vitkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Julija Baltušnikaitė, Arvydas Vitkauskas su knyga Tekstilės medžiagų bandymai, II dalis. Siūlų ir verpalų bandymai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tekstilės medžiagų bandymai, II dalis. Siūlų ir verpalų bandymai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Julija Baltušnikaitė, Arvydas Vitkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tekstilės medžiagų bandymai, II dalis. Siūlų ir verpalų bandymai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tekstilės medžiagų bandymai, II dalis. Siūlų ir verpalų bandymai" perkama kartu