⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

The history of Lithuania

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 14.48 SoldOut

Knygos "The history of Lithuania" aprašymas

Zigmanto Kiaupos knygoje „Lietuvos valstybės istorija“ (anglų k.) pateikiama politinė Lietuvos valstybės ir visuomenės istorija.
Lietuvos kaip ir kitų šalių istorija prasidėjo ją amžininkam pirmą kartą paminėjus rašytiniuose šaltiniuose. Tai beveik vienu metu įvyko Vakarų ir Rytų Europoje, ir, rodos, simbolizuoja Lietuvos geopolitinę ir kultūrinę padėtį nepakitusią ir dabar.
Knyga užbaigiama Lietuvos valstybės atkūrimu 1990 – 1991 metais, kai Lietuva tapo pasaulio valstybių šeimos dalimi.
Lietuva gyvena pilnakraujį vidaus politikos gyvenimą, aktyviai dalyvauja pasaulinėje politikoje. Jos netolima praeitis dar nėra virtus istorija - tai aktualus dabartinio socialinio ir politinio gyvenimo veiksnys.v Rašydamas Lietuvos valstybės ir visuomenės istoriją, istorikas Zigmantas Kiaupa vengia nereikšmingų istorinių detalių ir siekia bendresnio požiūrio į Lietuvos valstybės raidą.

Dr. Zigmantas Kiaupa (g. 1942) yra Lietuvos istorijos instituto vyresnysis mokslinis bendradarbis, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Istorijos fakulteto docentas, Lietuvos Heraldikos komisijos narys, Lietuvos respublikos Paminklų konservavimo komisijos narys. Tyrinėja Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės istoriją, ypač domisi miestų ir jų gyventojų istorija. Kartu su Jūrate Kiaupiene ir Albinu Kuncevičiumi parašė knygą „Lietuvos istorija iki 1795 metų“.

Vertė S. C. Rowell, J. Smith


  • Autorius: Zigmantas Kiaupa
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 359
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978995558487

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "The history of Lithuania"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "The history of Lithuania", Zigmantas Kiaupa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Zigmantas Kiaupa su knyga "The history of Lithuania" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "The history of Lithuania" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zigmantas Kiaupa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "The history of Lithuania" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "The history of Lithuania" perkama kartu