0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tobula nepažįstamoji (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 3.99 SoldOut

Knygos "Tobula nepažįstamoji (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Populiaraus trilerio „Visos dingusios“ autorė pristato naują įtampos kupiną romaną. Pagauli Megan Miranda istorija „Tobula nepažįstamoji“ – apie žurnalistę, kuri ryžtasi rasti savo dingusią draugę. Draugę, kuri galbūt net neegzistuoja.

Kai žurnalistės Lėjos karjera pakimba ant plauko, gresia teismo procesas, ji skuba išvykti iš Bostono. Susitikimas su sena drauge Ema Lėjai suteikia progą kartu su ja pradėti viską iš naujo. Ema, ką tik ištrūkusi iš nekaip pasibaigusių santykių, įtikina Lėją drauge vykti į kaimišką vietovę Pensilvanijoje, kur yra laisvų vietų mokytojams ir niekas nieko nežino apie Lėjos praeitį. Taip pat ir Emos...

„Tobula nepažįstamoji“ atskleis tą mažų miestelių atmosferą, kai visi vieni kitus pažįsta, tačiau kiekvienas turi ką slėpti.

Vieną dieną šiame miestelyje užpuolama į Lėją panaši moteris, o Ema apskritai dingsta. Lėja staiga ima suvokti, kiek mažai ji žinojo apie savo draugę ir kambariokę. Neįmanoma rasti šeimos narių, draugų, dokumentų ar net pirštų antspaudų. Policija kelia klausimą, ar Ema apskritai egzistavo ir Lėją laiko pagrindine įtariamąja.

Kovodama su policijos ir savo pačios abejonėmis dėl savo sveiko proto, Lėja imasi atskleisti tiesą apie Emą. Jai teks įveikti ne vieną savo praeities demoną, atskirti, kuo gali pasitikėti, o kuo ne, ir apginti savo gerą vardą. Juk jos karjerą sužlugdė vienas straipsnis, o visa istorija nėra iki galo aiški.

„Išmoningai susiedama kelias paslaptis, autorė žingsnis po žingsnio veda į intriguojančią atomazgą. Skaitytojai pasijus nustebinti, kaip ir knygos veikėjai“.

Publishers Weekly

„Jaunimo knygų autorė Megan Miranda, kuri į suaugusiųjų literatūros pasaulį įžengė su knyga „Visos dingusios“, šiuo jaudinančiu trileriu įrodė, kad nėra vieno bestselerio autorė. Tai suktas ir daugiasluoksnis pasakojimas – šiek tiek romantikos, puikus rašymo stilius ir nuostabi siužetinė linija – suspenso (psichologinės įtampos) žanro gerbėjus privers vieną po kito versti puslapius“.

Library Journal

„Solidus siužetas... puiki pramoga“.

Kirkus Reviews

Megan Miranda – amerikiečių rašytoja, bestselerio „Visos dingusios“ autorė. Prieš šią knygą išleido kelis kūrinius jaunimui. Baigė Masačiusetso technologijos institutą, gyvena Šiaurės Karolinoje su vyru ir dviem vaikais. „Tobula nepažįstamoji“ - jos antrasis suspenso (psichologinės įtampos) žanro romanas.

Iš anglų k. vertė Gabija Lebednykaitė


  • Autorius: Megan Miranda
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094273346-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Tobula nepažįstamoji (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tobula nepažįstamoji (knyga su defektais)", kurią skaitytojams dovanoja Megan Miranda. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Megan Miranda su knyga "Tobula nepažįstamoji (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tobula nepažįstamoji (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Megan Miranda. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tobula nepažįstamoji (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tobula nepažįstamoji (knyga su defektais)" perkama kartu