0
Internetu: 12,39 €
Knygyne: 14,59 €*
Sutaupote: 2.20 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Tu

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786094443091

12.39 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Hipnotizuojamai šiurpus trileris.“
Stephen King

Daili rašytojos karjeros siekianti studentė, vos pravėrusi knygyno duris, iškart patraukia už prekystalio stovinčio Džo Goldbergo dėmesį. Paslapčia nužvelgęs merginos duomenis, šiai atsiskaitinėjant kortele, jis padaro tai, ką tokiu atveju turbūt padarytų kiekvienas: paguglina jos vardą ir pavardę.

Vaikinas akimirksniu išsiaiškina, kad Niujorke gyvena tik viena Gvineverė Bek. Ji turi viešą feisbuko paskyrą ir nuolatos tvytina taip suteikdama visą reikalingą informaciją apie save: draugams ji tiesiog Bekė, studijuoja Brauno universitete, gyvena prestižinėje Banko gatvėje ir šį vakarą praleis bare Brukline – puiki proga „netikėtam“ pasimatymui.

Džo nepastebimai ima brautis į Bekės gyvenimą ir pamažu pasiekia savo – įgijęs merginos pasitikėjimą, iš persekiotojo tampa jos vaikinu. Dabar jis pasirengęs būti tobulu vyru ir pašalinti visas kliūtis, stojusias skersai kelio, – net jei prireiks ką nors nužudyti...

„Tu“ – šiuolaikiškas ir pagaulus trileris apie tai, kokie pažeidžiami ir lengvai manipuliuojami tapome skaitmeniniame amžiuje. Amerikiečių rašytojos Caroline’os Kepnes (g. 1976) knyga išversta į daugiau nei 19 kalbų, virto populiariu TV serialu ir lyginama su tokiais kūriniais kaip Gillianos Flynn „Dingusi“, Breto Eastono Eliso „Amerikos psichopatas“ ir Stepheno Kingo „Mizerė“.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu