Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tu labiausiai palaiminta iš visų moterų. Meditacijos ir maldos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.19 SoldOut

Knygos „Tu labiausiai palaiminta iš visų moterų. Meditacijos ir maldos“ aprašymas

Nė viena moteris nebuvo tiek vaizduojama, tiek kontempliuojama ir apdainuojama ir nė vienos nebuvo taip šaukiamasi, kaip į Mariją iš Nazareto! Pamaldumas į Švenčiausiąją Mergelę Mariją, turintis gilias šaknis Šventąjame Rašte ir Bažnyčios tradicijoje, nėra antraeilis dalykas, nes jis atspindi tikinčiųjų kelionę link Dievo ir Dievo kelionę link žmogaus. Todėl Elzbieta Mariją ir pavadina „labiausiai palaiminta ir visų moterų“.

Marija yra geriausias pavyzdys visoms visų laikų ir kraštų moterims, nes ji primena ir įkvepia teigiamas, kiekvienos moters širdyje įdiegtas savybes. Be to, Marijoje tarsi veidrodyje kiekvienas krikščionis įžvelgia pašaukimą, kuriam jį pašaukė Dievas, ir tiesų kelią į nesąlygišką, tikrą ir nuoširdų tikėjimą.

Autoriai šioje knygelėje „Tu labiausiai palaiminta iš visų moterų. Meditacijos ir maldos“ pateiktus kunigų, vienuolių ir pasauliečių mąstymus bei maldas siūlo naudoti ne tik tradiciškai pamaldumui į Švč. Mergelę Mariją pašvęstaisiais mėnesiais – gegužę ir spalį, rengiantis jos šventėms, bet ir piligriminių kelionių į Motinos apsireiškimo vietas metu. Viena iš jų – Šiluva. Apsireiškimas joje laikomas pirmuoju Marijos pasirodymu Europoje ir vienu iš penkių Bažnyčios pripažįstamų.

Knygelės 13 skyrelis skiriamas Švč. Mergelės Marijos, Ligonių Sveikatos, dienai Šiluvoje.Parašykite atsiliepimą apie „Tu labiausiai palaiminta iš visų moterų. Meditacijos ir maldos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maldos knygos

Sud. Luigi Guglielmoni, Fausto Negri pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tu labiausiai palaiminta iš visų moterų. Meditacijos ir maldos“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tu labiausiai palaiminta iš visų moterų. Meditacijos ir maldos“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tu labiausiai palaiminta iš visų moterų. Meditacijos ir maldos“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tu labiausiai palaiminta iš visų moterų. Meditacijos ir maldos“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Luigi Guglielmoni, Fausto Negri tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Tu labiausiai palaiminta iš visų moterų. Meditacijos ir maldos“ perkama kartu