Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tūkstantis vaikino bučinių

4.6
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,79 €
Kaina su kodu: 9,43 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-06-05 Dovilė

Oho. Tikrai jaudinanti istorija... Man patiko!


2024-06-30 11.79 InStock
Į krepšelį 9,43 € -20% su kodu
PATOGU

Knygos „Tūkstantis vaikino bučinių“ aprašymas

Bučinys trunka akimirką.

Bet tūkstantis bučinių gali trukti visą gyvenimą.

Vaikinas ir mergina.

Ryšys, užsimezgęs akimoju ir puoselėjamas dešimtį metų.

Ryšys, kurio nepajėgė nutraukti nei laikas, nei atstumas.

Ryšys, truksiantis amžinai.

Bent jau jųdviejų įsitikinimu.

Kai septyniolikmetis Rūnas Kristiansenas iš gimtosios Norvegijos grįžta į ramų Blosom Grovo miestelį JAV, Džordžijoje, kur vaikystėje susidraugavo su Pope Ličfild, jam rūpi tik viena: kodėl mergina, kuri buvo jo sielos dalis, kuri žadėjo ištikimai laukti jo sugrįžtant, ničnieko nepaaiškinusi išbraukė jį iš savo gyvenimo?

Rūnas išgyveno širdgėlą prieš dvejus metus, kai taip ir nesulaukė žinių iš Popės. Sužinojęs tiesą, jis supranta, kad audringiausi išgyvenimai jo dar tik laukia...

„Nuo juokingo iki atkaklaus, nuo jausmingo iki nepatogaus — įsitikinome, kad ši autorė gali rašyti apie bet ką. Tai stulbinamai papasakota, gražiausia ir jausmingiausia meilės istorija, kokią tik esame skaitę... Ypatingų ypatingiausia knyga.“
Totally Booked Blog

„Nuoširdžiai rekomenduoju šią knygą. Pasiruoškite gailiai verkti. Galbūt ne kartą. Beveik garantuoju, kad skaitydami vienu ar kitu metu apsiraudosite. Bet žinokite: knyga verta kiekvienos išlietos ašaros, nes jos pabaiga gražesnė, nei galėjau įsivaizduoti.“Aestas Book Blog

„Tillie Cole išplėšė man širdį, o tada vėl įsodino ją krūtinėn kartu su tūkstančiu bučinių. Autorė rašo skausmingai gražiai, jos talentui apibūdinti trūksta žodžių. Įspėju: knyga „Tūkstantis vaikino bučinių“ sudaužys jums širdį pačia geriausia prasme.“
Jess Daniels, USA Today bestselerių autorė

Tillie Cole (Tili Koul), šiaurietė iki kaulų smegenų, gimė anglės ir škoto šeimoje, Anglijos Šiaurės Rytų regione. Baigusi Niukaslo universitetą, įkandin savo vyro, profesionalaus regbininko, dešimtį metų kilnojosi iš vietos į vietą po visą pasaulį (Italiją, Kanadą, JAV), dėstė socialinius mokslus vidurinėse mokyklose, kol ėmėsi plunksnos ir išleido savo pirmąjį romaną. Dabar su šeima gyvena gimtinėje, rašo šiuolaikinius meilės romanus, „tamsiosios“ romantikos žanro knygas bei grožinę literatūrą jaunimui.


  • Autorius: Tillie Cole
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094901973
  • Vertėjas: Renata Vereikienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2024-06-13

Jei norite, kad jūsų širdis būtų išplėšta iš krūtinės, sutraiškyta, susmulkinta ir suplėšyta į gabalus, tai ši knyga jums.

2024-06-05

Oho. Tikrai jaudinanti istorija... Man patiko!

2024-06-04

Jei tik kiekvienas galėtų patirti tokią meilę! Nepraleiskitei epilogo! Tikrai pagal šią knygą turi būti sukurtas filmas!!

2024-05-29

Labai emocinga knyga

2024-05-28

knyga mane tikrai privertė kažką pajusti, sujaudinti. labai patiko

2024-05-22

Leta ir niuri, bet gera pabaiga

2024-05-21

Širdį verianti meilės istorija, kuri išgyveno per amžius.

2024-05-21

Labai graži istorija.

Parašykite atsiliepimą apie „Tūkstantis vaikino bučinių“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Tūkstantis vaikino bučinių“, kurį pristato Tillie Cole. Siūlome ne tik išsamų „Tūkstantis vaikino bučinių“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tillie Cole. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Tūkstantis vaikino bučinių“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Tūkstantis vaikino bučinių“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Tūkstantis vaikino bučinių“ perkama kartu