0

Turkija. Kelionių vadovas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Turkija. Kelionių vadovas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9789955386094

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Turkija. Kelionių vadovas" aprašymas
Šis vadovas padės pasisemti kuo daugiau iš viešnagės Turkijoje. Čia rasite žinovų rekomendacijų ir išsamių praktinių patarimų. Skyriuje “Susipažinkim su Turkija” supažindinama su šalies geografine padėtimi, istoriniu bei kultūriniu kontekstu. Skyriuose “Stambulas. Rajonas po rajono” bei “Turkijos regionai” apibūdinamos pagrindinės turistinės įžymybės, pateikiama nuotraukų, žemėlapių ir iliustracijų. Informacija apie restoranus, viešbučius, pramogas ir parduotuves surinkta skyriuje “Informacija keliautojui”, o “Gyvenimo reikmių vadovas” - tai naudingi patarimai visais klausimais, nuo pinigų keitimo iki kelionės autobusu. Čia rasite daugiau nei 1200 nuotraukų, iliustracijų ir planų; visų pagrindinių įžymybių skerspjūvius ir atskirų aukštų planus; erdvinius Stambulo istorinių rajonų planus. Sužinosite, kur valgyti, kur apsistoti ir kaip važiuoti.

Parašykite atsiliepimą apie "Turkija. Kelionių vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Turkija. Kelionių vadovas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Turkija. Kelionių vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Turkija. Kelionių vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Turkija. Kelionių vadovas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Turkija. Kelionių vadovas" perkama kartu