0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vaidybinė raiška per neformaliojo ugdymo pamokas

  • Nuolaida knygai -50%
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 8,49 €*
Sutaupote: 4.20 € (50%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vaidybinė raiška per neformaliojo ugdymo pamokas


2021-05-31 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaidybinė raiška per neformaliojo ugdymo pamokas" aprašymas

Metodinės rekomendacijos pradinių klasių mokytojams ir 5-6 klasių vadovams.

Mokytoja metodininkė Liucija Kanapeckienė pateikia neformaliojo ugdymo programą, kurios turinio esmė – vaidybinio meno raiškos formomis papildytas ir įprasmintas ugdymo procesas. Programos tikslas – atskleisti ir plėtoti mokinių kūrybines galias, ugdyti pradinę meninę ir estetinę kompetenciją, mokyti sklandžiai bei rišliai kalbėti.
Knygoje pateikiamas 21 pamokos aprašymas, įvairių etiudų, pratimų vaizduotei, kūrybingumui, loginiam mąstymui, improvizacijai, kalbai lavinti, sudėtingiems garsams tarti. Tai idėjų bankas, medžiaga, kuria naudodamasis mokytojas gali ugdymo procesą padaryti veiksmingesnį, tobulesnį, o mokiniams suteikti papildomos motyvacijos, skatinti domėtis aplinka.


  • Autorius: Liucija Kanapeckienė
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 17x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098002089

Parašykite atsiliepimą apie "Vaidybinė raiška per neformaliojo ugdymo pamokas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaidybinė raiška per neformaliojo ugdymo pamokas, kurią skaitytojams dovanoja Liucija Kanapeckienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liucija Kanapeckienė su knyga Vaidybinė raiška per neformaliojo ugdymo pamokas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaidybinė raiška per neformaliojo ugdymo pamokas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liucija Kanapeckienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaidybinė raiška per neformaliojo ugdymo pamokas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaidybinė raiška per neformaliojo ugdymo pamokas" perkama kartu