0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikas, nusileidęs iš dangaus. Vygando Telksnio asmenybės fenomenas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 9.78 SoldOut

Knygos "Vaikas, nusileidęs iš dangaus. Vygando Telksnio asmenybės fenomenas" aprašymas

Tai knyga apie Lietuvos estrados fenomeną, populiariosios muzikos atlikėjų ir klausytojų pamėgtų dainų, instrumentinių pjesių kūrėją Vygandą Telksnį (1934-1991). Karo ir pokario paženklintas vaikas, gamtos nuskriaustas ir apdovanotas - kitoks nei bendraamžiai, klydęs ir sugebėjęs pakilti dvasia.

Autorė profesorė Rita Aleknaitė-Bieliauskienė siekia patyrinėti V. Telksnio fenomeną, jo, kūrėjo, transformacijas sudėtingoje epochoje - nuo prieškario iki mūsų dienų, atskleisti skaitytojui sudėtingas visuomenės kultūros kaitos paradigmas.

Monografijoje atgyja prieškario populiariosios muzikos atlikėjų veidai, Filharmonijoje pokariu dirbę įvairiausi artistai ir mėgėjai, suteikiama galimybė pajusti besikeičiančio XX amžiaus dvasią. Gausiose nuotraukose - buvusių populiarių, Lietuvoje pamėgtų solistų - Nijolės Ščiukaitės, Onos Valiukevičiūtės, Stasio Povilaičio, kurių koncertuose skambėjo V. Telksnio dainos, portretai. Ypatingą dėmesį autorė skiria didelės įtakos V. Telksnio kūrybai ir visuomenės meniniam skoniui turėjusiems Lietuvos radijo ir televizijos kolektyvams, kurių koncertai liko garso bei vaizdo juostose, taip pat žmonių atmintyje.

Deja, tiek prieškario, tiek pokario Lietuvos populiariosios muzikos korifėjų gyvenimą ir kūrybą spausdintu žodžiu įamžino vos keli autoriai. Vienas jų - didelis entuziastas ir žinovas muzikologas Liudas Šaltenis (1941-1994), per trumpą savo gyvenimą daug nuveikęs "kitokio" žanro - tuomet taip vadintos estradinės muzikos ir džiazo - labui. Monografija skiriama Vygando Telksnio išėjimo Anapilin dvidešimtmečiui ir Liudo Šaltenio gimimo septyniasdešimtmečiui.


Parašykite atsiliepimą apie "Vaikas, nusileidęs iš dangaus. Vygando Telksnio asmenybės fenomenas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vaikas, nusileidęs iš dangaus. Vygando Telksnio asmenybės fenomenas", kurią skaitytojams dovanoja Rita Aleknaitė - Bieliauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rita Aleknaitė - Bieliauskienė su knyga "Vaikas, nusileidęs iš dangaus. Vygando Telksnio asmenybės fenomenas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vaikas, nusileidęs iš dangaus. Vygando Telksnio asmenybės fenomenas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rita Aleknaitė - Bieliauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vaikas, nusileidęs iš dangaus. Vygando Telksnio asmenybės fenomenas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaikas, nusileidęs iš dangaus. Vygando Telksnio asmenybės fenomenas" perkama kartu