0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaiko teisės ir pareigos kasdieniame gyvenime

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 8.67 SoldOut

Knygos "Vaiko teisės ir pareigos kasdieniame gyvenime" aprašymas

R. Šalaševičiūtės leidinys "Vaiko teisės ir pareigos kasdieniame gyvenime" bus reikšmingas tėvams, mokytojams, specialistams, aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems pedagogiką, psichologiją, o ypač vaikams. Jis padės vaikams suprasti, kokias teises ir pareigas jie turi paisyti, siekdami būti visaverčiais demokratinę kultūrą kuriančiais Lietuvos visuomenės nariais.


Parašykite atsiliepimą apie "Vaiko teisės ir pareigos kasdieniame gyvenime"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vaiko teisės ir pareigos kasdieniame gyvenime", Rimantė Šalaševičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rimantė Šalaševičiūtė su knyga "Vaiko teisės ir pareigos kasdieniame gyvenime" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vaiko teisės ir pareigos kasdieniame gyvenime" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimantė Šalaševičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vaiko teisės ir pareigos kasdieniame gyvenime" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaiko teisės ir pareigos kasdieniame gyvenime" perkama kartu