0

Vaikystės metų kraštas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vaikystės metų kraštas

  • Leidėjas: Lietuvos nacionalinis muziejus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 472
  • ISBN ar kodas: 9789955415770

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vaikystės metų kraštas" aprašymas

Žinomo fotografo Jano Bułhako (1876–1950) knygoje "Vaikystės metų kraštas" publikuojami du literatūriniai kūriniai: atsiminimai „Vaikystės metų kraštas“ ir aštuoniolikos novelių rinkinys „Namai“.

Atsiminimai apima 1882–1886 metus, praleistus gimtajame Ostašino dvare. J. Bułhakas su meile aprašo gimtuosius namus, tėvus ir gimines, vaikiškus žaidimus, kelionių po Naugarduko apylinkes įspūdžius, svečiavimąsi kaimyniniuose dvaruose, mokymąsi namuose iki išvykimo į Vilniaus gimnaziją. Tai himnas gimtajai žemei, meilės išpažinimas tėvui ir motinai, kaimo gyvenimo apoteozė.

Autobiografinių novelių rinkinėlis „Namai“ – tai lyg ir spėjusių pagarsėti „Fotografo kelionių po Vilnių“ ir jo apylinkes tęsinys, tik dabar grįžtama į vaikystės šalį.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikystės metų kraštas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaikystės metų kraštas, kurią skaitytojams dovanoja Jan Bulhak. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jan Bulhak su knyga Vaikystės metų kraštas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaikystės metų kraštas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jan Bulhak. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaikystės metų kraštas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vaikystės metų kraštas" perkama kartu