0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vakar, šiandien, rytoj. Mano gyvenimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 11.49 SoldOut

Knygos "Vakar, šiandien, rytoj. Mano gyvenimas" aprašymas

Sofijos Loren istorija labiau primena pasaką negu gyvenimą – joje netrūksta išbandymų, princų ant balto žirgo, pokylių. Vis dėlto po žvaigždės kauke slepiasi kukli ir ryžtinga moteris, kuri daug iškentėjo, be galo daug dirbo, aistringai mylėjo, niekada nestokojo ironijos.

Sofija Loren – garsiausia italų kino žvaigždė ir viena žymiausių aktorių pasaulyje. Per savo karjerą ji suvaidino daugiau nei šimte filmų, laimėjo devynias Donatelo „Dovydo“ statulėles, du Italijos „Auksinius gaublius“, „Volpi“ taurę, Venecijos „Auksinį liūtą“ už gyvenimo nuopelnus, penkis Holivudo „Auksinius gaublius“, „Baftos“ premiją, Kanų festivalio prizą kaip geriausia aktorė, o svarbiausia – „Oskarą“ už geriausią moters vaidmenį 1960 m. filme „Čiočara“ ir „Oskarą“ už gyvenimo nuopelnus 1991 metais.

„Kiekvienas gyvenimo tarpsnis kupinas savų kaprizų ir spąstų. Trisdešimties esi jaunas ir nepasitikintis, keturiasdešimties jautiesi stiprus, bet dažnai pavargęs, penkiasdešimties esi išmintingas, dar ir truputį melancholiškas. O kai priartėja aštuoniasdešimtmečio slenkstis, kartais apima noras viską pradėti nuo pradžių. Atgimsti prisiminimuose ir įsimyli ateitį.“

Iš italų k. vertė Eglė Kupšytė

  • Autorius: Sophia Loren
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090121009

Parašykite atsiliepimą apie "Vakar, šiandien, rytoj. Mano gyvenimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vakar, šiandien, rytoj. Mano gyvenimas", kurią skaitytojams dovanoja Sophia Loren. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sophia Loren su knyga "Vakar, šiandien, rytoj. Mano gyvenimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vakar, šiandien, rytoj. Mano gyvenimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sophia Loren. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vakar, šiandien, rytoj. Mano gyvenimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vakar, šiandien, rytoj. Mano gyvenimas" perkama kartu