0

Vanduo - tai gyvybė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vanduo - tai gyvybė

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 26x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 978541502344

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vanduo - tai gyvybė" aprašymas

Šis albumas "Vanduo - tai gyvybė"– tai Vidmanto Urbono plaukimų per didžiausius visų žemynų gėlavandenius ežerus atspindžiai.

Sumanęs akciją „Vanduo – tai gyvybė", fenomenalusis Lietuvos atletas perplaukė Titikaką (Pietų Amerika), Jeloustouną (Šiaurės Amerika), Baikalą (Azija), Didįjį ežerą (Australija), Taną (Afrika) ir Keturių Kantonų ežerą (Europa). Šiuo žygiu V. Urbonas norėjo priminti visų žemynų žmonėms, kaip svarbu tausoti ir branginti gėlą vandenį. Tačiau ne tik. Savo drastiškus plaukimus jis skyrė ir didžiosioms Lietuvos istorijos datoms paminėti.

Albume "Vanduo - tai gyvybė", be spalvingų fotografijų, pateikti tekstai atskleidžia ne tik plaukikui tekusius išbandymus, bet ir tų kraštų, kuriuose plyti ežerai, istoriją, tradicijas, papročius.

Parašykite atsiliepimą apie "Vanduo - tai gyvybė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vanduo - tai gyvybė, kurią skaitytojams dovanoja Vidmantas Urbonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vidmantas Urbonas su knyga Vanduo - tai gyvybė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vanduo - tai gyvybė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vidmantas Urbonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vanduo - tai gyvybė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vanduo - tai gyvybė" perkama kartu