0

Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams

Kaina internetu: 2,39 €
Kaina knygyne: 2,69 €*
Sutaupote: 0.30 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 20218
  • Formatas: 17x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9789955229179

2021-01-31 2.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams" aprašymas

Kurkime pasakojimą kartu!
Klausydami, ką per dieną veikė veršiukas Mukas, vaikai galės papildyti nuotaikingą pasakojimą – priklijuoti užduotyse nurodytus lipdukus. Kai nusibos klijuoti lipdukus, galima piešti flomasteriu! Ir ne vieną kartą, nes piešinys lengvai nuvalomas popierine servetėle. Linkime smagiai pažaisti!

Parašykite atsiliepimą apie "Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams" perkama kartu