0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams

Kaina internetu: 2,39 €
Kaina knygyne: 2,69 €*
Sutaupote: 0.30 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams


2021-05-31 2.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams" aprašymas

Kurkime pasakojimą kartu!
Klausydami, ką per dieną veikė veršiukas Mukas, vaikai galės papildyti nuotaikingą pasakojimą – priklijuoti užduotyse nurodytus lipdukus. Kai nusibos klijuoti lipdukus, galima piešti flomasteriu! Ir ne vieną kartą, nes piešinys lengvai nuvalomas popierine servetėle. Linkime smagiai pažaisti!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 20218
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 17x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955229179

Parašykite atsiliepimą apie "Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Veršiukas. Su daugkartiniais lipdukais 2-4 metų vaikams" perkama kartu