0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vienaragių spalvinimo knyga su lipdukais

Kaina internetu: 3,39 €
Kaina knygyne: 4,19 €*
Sutaupote: 0.80 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vienaragių spalvinimo knyga su lipdukais" aprašymas

Ar teko kada matyti daugybę skrajojančių, šuoliuojančių ir žaidžiančių vienaragių? O lankytis užburtame vienaragių pasaulyje? Nėra abejonių, kad norėtum!

Ši knygelė ne tik nukels į nuostabų magišką vienaragių pasaulį, bet ir leis jį susikurti tokį, kokį tik nori! Fėjos, žvaigždės, zuikučiai, vaivorykštės, daugybė gėlių ir pyragėlių kalnai – šioje pasakiškoje šalyje gera būti!

Pabūk ir tu! Kurk, spalvink, piešk, lipink įvairiaspalvius lipdukus! Žaismingieji vienaragiai jau laukia!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403866

Parašykite atsiliepimą apie "Vienaragių spalvinimo knyga su lipdukais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vienaragiai spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vienaragių spalvinimo knyga su lipdukais", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Vienaragių spalvinimo knyga su lipdukais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vienaragių spalvinimo knyga su lipdukais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vienaragių spalvinimo knyga su lipdukais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vienaragių spalvinimo knyga su lipdukais" perkama kartu