Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vienos krūties istorija. Moteris katė ir jaunas mėnulis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 9.99 SoldOut

Knygos "Vienos krūties istorija. Moteris katė ir jaunas mėnulis" aprašymas

"Vienos krūties istorija. Moteris katė ir jaunas mėnulis" - antrasis leidimas ir nauja knyga virtęs optimistinės istorijos tęsinys!


"Kaip šmaikščiai įvardija pati Erika Umbrasaitė, "net ir nukritus reikia atsikelti, pasitaisyti karūną ir toliau išdidžiai žygiuoti per gyvenimą". Ši atvirai, su juodu humoru ir saviironija papasakota istorija apie naują gyvenimą Prancūzijoje, netikėtai užklupusią meilę, artimo žmogaus mirtį - tai tiesiog odė gyvenimui. Juk su krūtimi ar be krūties, esi 40-ies ar 50-ies metų, jeigu pasitiki savimi ir myli save, gyvenimas tave taip pat mylės."

Gražina Michnevičiūtė, Žurnalo "Moteris" vyriausioji redaktorėRašytoja ir žurnalistė Erika Umbrasaitė šiuo metu didžiąją laiko dalį gyvena Pietvakarių Prancūzijoje, mažame kaimelyje, pasimetusiame tarp vynuogynų, kartu su dviem katėmis ir dviem šunimis bei nekviesta pele, kuri retkarčiais apsigyvena jos miegamajame ir bruzda naktimis. Porą mėnesių per metus ji praleidžia kelionėse bei savo svajonių mieste Paryžiuje.


"Į nieką gyvenime nežiūrėkite rimtai - jūs galite ištverti ir meilę, ir mirtį, ir nulūžusią pakulnę. Gyventi ir gerti gyvenimą dideliais gurkšniais, viską, ką jis tau siūlo - ir liūdesį, ir džiaugsmą, ir susitikimus, ir praradimus. Suvokti, kad gyvenimo prasmės išvis nėra, yra tik labai trapūs gyvenimo karoliai, susidedantys iš trumpų laimių, ir, deja, ilgesnių arba tiesiog ilgiau įsimenančių nelaimių karoliukų. Gyventi - tai ir yra prasmė. Kitas klausimas - kaip? Bet čia jau - menas gyventi, kurio mes kiekvienas mokomės. "Prieš dešimt metų iš vėžio gniaužtų ištrūkusio žmogaus alkis gyvenimui, saugaus ir įprasto gyvenimo išsižadėjimas vardan senos svajonės ir aistros Prancūzijai, prancūziško kaimelio jaukiai pikantiškos gyvenimo istorijos, meilės džiaugsmai ir ašaros, artimo žmogaus netektis, kelionės, nuotykiai, keisti nutikimai ir susitikimai Paryžiuje, Venecijoje, Romoje, Vilniuje ir San Paule.

Pavojingai didelė juodo humoro ir optimizmo dozė.

  • Autorius: Erika Umbrasaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 14x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090120903

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vienos krūties istorija. Moteris katė ir jaunas mėnulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vienos krūties istorija. Moteris katė ir jaunas mėnulis", Erika Umbrasaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erika Umbrasaitė su knyga "Vienos krūties istorija. Moteris katė ir jaunas mėnulis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vienos krūties istorija. Moteris katė ir jaunas mėnulis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erika Umbrasaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vienos krūties istorija. Moteris katė ir jaunas mėnulis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vienos krūties istorija. Moteris katė ir jaunas mėnulis" perkama kartu