0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", lyderiavimo išmintis (kieti viršeliai)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", lyderiavimo išmintis (kieti viršeliai)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", lyderiavimo išmintis (kieti viršeliai)" aprašymas
Šioje knygoje lyderiavimo meno guru ir nuostabus paskaitininkas Robinas Sharma vėl suveda mus su garsiuoju vienuoliu, pardavusiu „Ferrarį“. Knygos herojai dalijasi patirtimi, kaip pakeisti savo kompanijos gyvenimą ir drauge - asmeninę būtį. Autorius be galo meistriškai išgrynina amžių išmintį ir sutelkia ją į aštuonias, atrodytų, paprastas praktines pamokas, kuriomis remdamiesi organizacijų vadovai bei vadybininkai šiais sumaištingais laikais galėtų ugdyti savo pavaldinių dvasines savybes, lojalumą ir profesinius gebėjimus. Parašyta lengvo pasakojimo forma, ši knyga įkvėps Jus tapti talentingais vadovais, kurie kuria vertybes, pranokstančias laiką.

  • Autorius: Robin Sharma
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986912842

Parašykite atsiliepimą apie "Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", lyderiavimo išmintis (kieti viršeliai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", lyderiavimo išmintis (kieti viršeliai), kurią skaitytojams dovanoja Robin Sharma. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robin Sharma su knyga Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", lyderiavimo išmintis (kieti viršeliai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", lyderiavimo išmintis (kieti viršeliai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robin Sharma. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", lyderiavimo išmintis (kieti viršeliai) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", lyderiavimo išmintis (kieti viršeliai)" perkama kartu