0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilką minim, vilkas čia. Lietuvių situaciniai posakiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 12.49 SoldOut

Knygos "Vilką minim, vilkas čia. Lietuvių situaciniai posakiai" aprašymas

Šioje knygoje "Vilką minim, vilkas čia. Lietuvių situaciniai posakiai" sudėti vadinamieji situaciniai posakiai yra artimi patarlėms ir ypač priežodžiams, tačiau jie vis dėlto kitokie. Jais nėra reiškiama kokia idėja, nieko neapibendrinama, jie atsiradę kaip reakcija į bent kiek išskirtinę ar nusistovėjusias gyvensenos normas ne visiškai atitinkančią situaciją, – tai ir yra paskata juos vadinti situaciniais posakiais. Kokio pobūdžio situacija, kokia proga ar pretekstas buvo akstinas posakiui atsirasti – yra vienas iš kriterijų jų apibrėžimui ir grupavimui.

Knyga "Vilką minim, vilkas čia. Lietuvių situaciniai posakiai" skiriama pirmiausia visuomenei. Knygos leidėjai tikėtųsi talkos – jei suinteresuotas skaitytojas, knygoje neradęs savo krašte vartojamo šio pobūdžio posakio, jį nusiųstų į Lietuvių literatūros ir tautosakos institutą (adresu Antakalnio g. 6, Vilnius, arba elektroniniu paštu daliaz@llti.lt), būtų pasiektas dar vienas šios publikacijos tikslas.

"Svarbu ne vien pasaulio tvarka, ne vien teisingumas. Svarbu ir gražumas, kuris reiškiasi visokiais pavidalais. IŠ tų pačių dalykų, matomų sąsajų žmogus vis semiasi motyvų ir vaizdų išlieti savo apmaudui, parodyti palankumą ir pasigėrėjimą, nuostabą ar nepritarimą. Pasiima iš jau kadai sekamos pasakos ar sakmės, iš kasdienės patarlės kokį fragmentą, atlaužia kokią skiltelę, skaidulėlę, ir įkelia į savo situaciją, į tą valandą, tą staiga ištikusį momentą, kai norisi ar tiesiog reikia ką savaip pasakyti. Gal ne visada dailiai ir korektiškai, bet taikliai."
Lilija KudirkienėParašykite atsiliepimą apie "Vilką minim, vilkas čia. Lietuvių situaciniai posakiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vilką minim, vilkas čia. Lietuvių situaciniai posakiai", Lilija Kudirkienė, Rasa Kašėtienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lilija Kudirkienė, Rasa Kašėtienė su knyga "Vilką minim, vilkas čia. Lietuvių situaciniai posakiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vilką minim, vilkas čia. Lietuvių situaciniai posakiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lilija Kudirkienė, Rasa Kašėtienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vilką minim, vilkas čia. Lietuvių situaciniai posakiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilką minim, vilkas čia. Lietuvių situaciniai posakiai" perkama kartu