⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vizualusis dizainas: bakalauro studijų programa

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vizualusis dizainas: bakalauro studijų programa" aprašymas

Ši studijų programa visų pirma skiriama Vizualiojo dizaino katedros studentams, bet galėtų sudominti ir studijuojančius kitas dailės ir dizaino programas. Ji taip pat pravers moksleiviams, abiturientams, dailės mokyklų, meno gimnazijų absolventams, svajojantiems apie dizaino profesiją, dailės, dizaino mokytojams, pedagogams ir visiems, kurie nesvetimas kūrybiškumas ir naujų idėjų generavimas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vizualusis dizainas: bakalauro studijų programa"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vizualusis dizainas: bakalauro studijų programa", Sud. Vytautas Kasputis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Vytautas Kasputis su knyga "Vizualusis dizainas: bakalauro studijų programa" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vizualusis dizainas: bakalauro studijų programa" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Vytautas Kasputis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vizualusis dizainas: bakalauro studijų programa" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vizualusis dizainas: bakalauro studijų programa" perkama kartu