⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vladimiras Tarasovas. Būgnininko dienoraščiai (knyga su defektais)

Kaina: 5,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vladimiras Tarasovas. Būgnininko dienoraščiai (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Vladimiras Tarasovas – rusų kilmės Lietuvos džiazo muzikantas, visame pasaulyje garsus perkusininkas, improvizacijų meistras. Vos keturiolikos jis jau grojo džiazą Archangelsko pasilinksminimo vietose bei dramos teatre, dvidešimties persikraustė į Vilnių ir šiandien yra vienas žinomiausių atlikėjų ne tik mūsų šalyje, bet ir toli už jos ribų. Savo patirtį autorius aprašė atsiminimų knygoje „Būgnininko dienoraščiai“.

Knygos „Būgnininko dienoraščiai“ tekstas, kaip ir muzikinė autoriaus kūryba, – tikras džiazas. Tai atsiminimai, kuriuose nerasite dienoraščiams būdingos eilės tvarkos, nuoseklių aprašymų ar laiko žymių. Autorius sklandžiai pereina iš vieno prisiminimo į kitą ir į vieną visumą dėliodamas siužetus pasakoja apie įvairias aplankytas pasaulio vietas, patirtis, skirtingus laikmečius, sutiktus žmones ir užmegztas draugystes.

Šioje netradicinio dienoraščio žanro knygoje gausu fotografijų, iliustruojančių Vladimiro Tarasovo mintis. Jis pasakoja apie savo gyvenimą Rusijoje, kuomet poreikis groti išryškėjo dar paauglystėje, o mama nupirko būgnus, vėliau kartu su autoriumi atkeliavusius iki Lietuvos. Muzikantas grojo su įvairiais ansambliais, partneriais, taip pat ir vienas. Knygoje jis kalba apie pažintis nulėmusias kūrybinį kelią, kolegas, su kuriais koncertavo, kitus menininkus bei savo keliones po pasaulį.

Vladimiras džiazuoti pradėjo tada, kai laisvas ir nepažabojamas džiazas Sovietų Sąjungos pasaulyje buvo nepageidaujamas. Laikai pasikeitė, o muzikantas tapo tikra džiazo legenda. Knyga sudomins visus muzikos gerbėjus, žmones besidominčius istorija, taip pat tuos, kuriems įdomūs meno užkulisiai bei kūrėjų gyvenimas sovietmečiu ir dabar.

Vladimiras Tarasovas (g. 1974 m.) – vienas žymiausių Lietuvos džiazo muzikantų. Jis gimė Archangelske, viešai koncertuoti pradėjo keturiolikos. Vėliau studijavo Sankt Peterburgo konservatorijoje, iš kurios buvo pašalintas ne už ką kitą, o už meilę džiazui.

Vilniuje muzikantas gyvena nuo 1968-tų metų. Čia jis atvyko pakviestas atlikėjo Jono Cijūnėlio ir grojo filharmonijos simfoniniame orkestre. Vėliau kartu su Viačeslav Ganelin ir Vladimir Čekasin subūrė džiazo trio GTČ, kuris, nepaisant geležinės uždangos, išgarsėjo tarptautiniu mastu. „Būgnininko dienoraštis“ nėra pirmoji atsiminimų knyga. Vladimiras dar 1998-tais metais parašė „Trio“, kurioje pasakoja apie GTČ istoriją. Autoriaus kūryba įvertinta ne vienu prestižiniu apdovanojimu.

Iš rusų kalbos vertė Dalia Saukaitytė.

Rekomenduojame šią vertingą knygą įsigyti internetu – greita ir patogu. Turime ir daugiau biografijų, ar skaitinių apie įdomius veikėjus. Skaitykite trumpus aprašymus, ištraukas bei santraukas ir atrasite geriausias knygas. Puslapių skaičius padės įvertinti apimtį, o pigiau apsipirksite pasinaudoję geriausių kainų pasiūlymais, akcijomis ar išpardavimais. Pirkti online siūlome daug apžvalgose bei atsiliepimuose gerai įvertintų knygų, kurios nekantriai laukia savo skaitytojų.


  • Autorius: Vladimiras Tarasovas
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443459-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vladimiras Tarasovas. Būgnininko dienoraščiai (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Vladimiras Tarasovas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vladimiras Tarasovas. Būgnininko dienoraščiai (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vladimiras Tarasovas. Būgnininko dienoraščiai (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vladimiras Tarasovas. Būgnininko dienoraščiai (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vladimiras Tarasovas. Būgnininko dienoraščiai (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladimiras Tarasovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vladimiras Tarasovas. Būgnininko dienoraščiai (knyga su defektais)" perkama kartu