⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žaliuose ežerynuose. Lazdijų krašto rašytojų antologija

Kaina: 18,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 18.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žaliuose ežerynuose. Lazdijų krašto rašytojų antologija" aprašymas

Pirmą kartą išleidžiama Lazdijų krašto rašytojų antologija „Žaliuose ežerynuose“. Joje – 86 autoriai. Daugiausia poetų, mažiau prozininkų, dar mažiau eseistų, bet yra ir literatūros kritikų, yra ir vertėjų... Vertėju Samueliu Boguslavu Chilinskiu, gyvenusiu 17 a. amžiuje, antologija prasideda, o baigiasi jau 20 a. sukurtais kūriniais. Daugumą publikuojamų tekstų vienija tas pats Lazdijų kraštas, jungia ežerai, upės ir, žinoma, miškai. Tarp šių minėtų tematinių linijų vyniojasi, raizgosi gyvenimas, patyrimai, išgyvenimai, pamatymai arba pamąstymai. Tikiuos, kad kiekviena skaitysiantis šią knygą joje ras ne tik sau, bet ir save.

Šios antologijos „Žaliuose ežerynuose“ autoriai nebūtinai visi gimę dabartinio Lazdijų rajono teritorijoje. Vieni čia nugyveno kažkurį tai gyvenimo etapą, kiti – vaikystės vasaras leido. Bet visiems šis ežerų ir miškų kraštas yra svarbus. Skaitytojas čia ras labai žinomų rašytojų kūrybą, bet šalia jų bus ir mažiau žinomų. 86 autoriai – tai tikrai ne baigtinis kuriančių rašto žmonių skaičius. Šį kartą sudarytojas stengėsi vadovautis kokybiškumo ir kiekybiškumo deriniu. Nelengva, bet savotiškai įdomu. Tačiau dabar tai jau – skaitytojui vertinti.


  • Autorius: Juozas Žitkauskas
  • Leidėjas: Slinktys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098286359

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žaliuose ežerynuose. Lazdijų krašto rašytojų antologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žaliuose ežerynuose. Lazdijų krašto rašytojų antologija", Juozas Žitkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Juozas Žitkauskas su knyga "Žaliuose ežerynuose. Lazdijų krašto rašytojų antologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žaliuose ežerynuose. Lazdijų krašto rašytojų antologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Žitkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žaliuose ežerynuose. Lazdijų krašto rašytojų antologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žaliuose ežerynuose. Lazdijų krašto rašytojų antologija" perkama kartu