0

Žmogiškoji prigimtis ir dieviškoji prigimtis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žmogiškoji prigimtis ir dieviškoji prigimtis

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094690174

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žmogiškoji prigimtis ir dieviškoji prigimtis" aprašymas

Žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas (1900–1986) gimė Bulgarijoje. 1937 metais jis persikėlė į Prancūziją. Ten jis skleidė savo mokymą beveik pusę amžiaus – iki pat mirties. Esmingiausias Omraamo Mikhaelio Aivanhovo mokymo teiginys tas, kad mes, šios planetos gyventojai, teisingai supratę Jėzaus žinią, turime kurti naują pasaulį, naują teisingumą, naują žmonių bendruomenę, idant žemėje prasidėtų Dangaus Karalystė.


Šioje knygoje "Žmogiškoji prigimtis ir dieviškoji prigimtis" dvasinis mokytojas ir filosofas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas kalba su savo mokiniais ir sekėjais apie dvi žmogaus prigimtis – žemesniąją, kurią mes paveldėjome iš gyvūnų pasaulio, ir aukštesniąją, kurią kaip dangiškąjį palikimą mums dovanojo Viešpats. Pasak Omraamo Mikhaelio Aivanhovo, iš tikrųjų laimingi būsime tiek, kiek sugebėsime realizuoti dieviškąją prigimtį.


"Visi žmonės gyvena vedami savo prigimties, tik svarbu žinoti, ar tai gyvuliškoji, ar dieviškoji prigimtis. Deja, dauguma ištikimai ir nuoširdžiai tarnauja gyvuliškajai prigimčiai. O, koks sudėtingas tampa šių žmonių gyvenimas, kai vieną dieną pavyksta juos įtikinti, kad yra ir kita prigimtis ir kad būtent ją dera puoselėti.

Deja, žmonės nelinkę analizuoti savo poelgių. Jie valgo, geria, linksminasi, tenkina fizinį kūną ir mano, kad to pakanka. Jie nepastebi savo sieloje tuštumos, nes tapatinasi su žemesniąja prigimtimi. Taip, jų fizinis kūnas būna patenkintas, galbūt jis sotus ramiai miega ir knarkia, bet žmonės iš esmės lieka alkani, nes jų aukštesnioji prigimtis negauna jokio maisto."


Omraam Mikhael Aivanhov


Iš prancūzų kalbos vertė Ramutė Vingilienė

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogiškoji prigimtis ir dieviškoji prigimtis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmogiškoji prigimtis ir dieviškoji prigimtis, kurią skaitytojams dovanoja Omraam Mikhael Aivanhov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Omraam Mikhael Aivanhov su knyga Žmogiškoji prigimtis ir dieviškoji prigimtis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmogiškoji prigimtis ir dieviškoji prigimtis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Omraam Mikhael Aivanhov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmogiškoji prigimtis ir dieviškoji prigimtis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmogiškoji prigimtis ir dieviškoji prigimtis" perkama kartu