0

Žvilgsnis į neregimybę

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žvilgsnis į neregimybę

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786098050646

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žvilgsnis į neregimybę" aprašymas

Žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas (1900–1986) gimė Bulgarijoje. 1937 metais jis persikėlė į Prancūziją. Ten jis skleidė savo mokymą beveik pusę amžiaus – iki pat mirties. Esmingiausias Omraamo Mikhaelio Aivanhovo mokymo teiginys tas, kad mes, šios planetos gyventojai, teisingai supratę Jėzaus žinią, turime kurti naują pasaulį, naują teisingumą, naują žmonių bendruomenę, idant žemėje prasidėtų Dangaus Karalystė.


Bulgarų dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas šiose paskaitose kalba apie nepaprastas žmogaus galias: aiškiaregystę, aiškiagirdystę, gebėjimą išeiti iš fizinio kūno ir kitas. Omraamas Mikhaelis Ai'vanhovas pabrėžia, kad kur kas svarbiau nei šios galios yra kitos savybės - tai atjauta, meilė, pasiruošimas kurti Žemėje Dangaus Karalystę.


Iš prancūzų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Parašykite atsiliepimą apie "Žvilgsnis į neregimybę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žvilgsnis į neregimybę, kurią skaitytojams dovanoja Omraam Mikhael Aivanhov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Omraam Mikhael Aivanhov su knyga Žvilgsnis į neregimybę jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žvilgsnis į neregimybę patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Omraam Mikhael Aivanhov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žvilgsnis į neregimybę palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žvilgsnis į neregimybę" perkama kartu