-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skiemenuotos linksmos lietuvių liaudies pasakos

Kaina: 9,20 €
Kaina su kodu: 8,28 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 9.204 InStock
Į krepšelį 8,28 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Skiemenuotos linksmos lietuvių liaudies pasakos“ aprašymas

MOKYTIS SKAITYTI turi būti:

    • Lengva

    • Linksma

    • įdomu

Tam ir skirta ši knyga „Skiemenuotos linksmos lietuvių liaudies pasakos“. Juokingos istorijos ir nutikimai, gudrūs ir šmaikštūs personažai, SKIE-ME-NUO-TAS tekstas DIDŽIOSIOMIS raidėmis. Spalvingos iliustracijos patrauks mažųjų skaitytojų dėmesį. Po kiekvienos pasakos rasite mįslių, kurios ne tik padės mažiesiems skaityti, bet ir gerins atmintį, lavins loginio mąstymo įgūdžius.

SKIE-ME-NUO-TOS linksmos lietuvių liaudies pasakos - tai pasakų rinktinė, kurioje yra tradicinių bei rečiau publikuojamų mūsų tautosakos kūrinių. Šios pasakos skirtos 4-7 metų vaikams. Jos suteiks daug smagių valandėlių visai šeimai.

O jūs ar žinojote, kad ir Lietuvoje kažkada gyveno liūtas?


  • Iliustratorius: Giedrė Sen
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 117
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098145717

Parašykite atsiliepimą apie „Skiemenuotos linksmos lietuvių liaudies pasakos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skiemenuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Skiemenuotos linksmos lietuvių liaudies pasakos“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Skiemenuotos linksmos lietuvių liaudies pasakos“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Skiemenuotos linksmos lietuvių liaudies pasakos“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Skiemenuotos linksmos lietuvių liaudies pasakos“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Skiemenuotos linksmos lietuvių liaudies pasakos“ perkama kartu