Papildoma -10% NUOLAIDA su kodu: BLACK ⭐⭐⭐⭐⭐ MASINIAI BLACK FRIDAY išpardavimai startavo! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ksavera Vaištarienė (g. 1932) – chemijos mokslų daktarė, docentė, sveikos mitybos ir gyvensenos specialistė, savo patirtimi įrodžiusi savo sukurtų metodų veiksmingumą.

Ksavera Vaištarienė – keturių knygų apie subalansuotą mitybą, aktyvų gyvenimo būdą ir gerą savijautą autorė. 2006 m.

Ksavera Vaištarienė knygos

Rasta: 4

Padėkime sau | Ksavera Vaištarienė
5,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

pasirodžiusi pirmoji jos knyga „Mitybos abėcėlė“ kvietė skaitytojus atsakingai rinktis maisto produktus, kurie neterštų mūsų organizmo. Autorė pasakojo apie maisto produktų sudėtį, jų derinimą ir patarė, kaip kiekvienas gali koreguoti savo mitybą. Knygoje „Padėkime sau“ Ksavera Vaištarienė siūlo alternatyvą vaistams – ji pasakoja apie atskirus žmogaus organus, jų veiklą, o negalavimus siūlo įveikti veiksmingais vaistažolių preparatais.


Knygose „Sveikatos šaltiniai“ ir „Valgykime, kad gyventume“ sveikos mitybos propaguotoja tęsia ir plėtoja sveikų maisto produktų pasirinkimo, jų tarpusavio derinimo ir kitas su tuo susijusias temas. Šios knygos skaitytojus supažindina su žala, kuria organizmui daro gyvulinės kilmės baltymų, baltų miltų ir saldumynų vartojimas. Autorė propaguodama ne tik savo žymiąją kruopų dietą, bet ir pasninką ar net badavimą.


Autorės siūlomus metodus, naudingus patarimus ir gyvensenos modelį įkvėpė Rytų medicinos patirtis ir Vydūno dorovės ir sveikatos filosofija. Ji dalinasi žiniomis, kuo mūsų organizmui svarbūs meditacija, aktyvus gyvenimo būdas, grūdinimasis šaltu vandeniu ir kitos praktikos, padedančios sutvirtėti tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Ksavera Vaištarienė įsitikinusi, kad žmogų sudaro ne tik fizinis, bet ir dvasinis kūnas, kurių dermė ir lemia gerą savijautą.

Lietuvos vegetarų sąjungos pirmininkė nešykšti patarimų į ją besikreipiantiems žmonėms. Ji padeda subalansuoti mitybą, pataria, kokius produktus šie turėtų vartoti, o kokių – vengti. Anot jos, klaidingai manoma, kad mityba yra pagrindinis žmogaus gyvenimo poreikis. Sveikuolės teigimu, persivalgymas žmogaus energiją nukreipia ne talentams ir gebėjimams atskleisti, o vulgariam dalykui – virškinimui.


Moteris pasakoja, kad ilgus metus nesirūpino savo sveikata ir mityba, kol pažįstamo neurologo atlikti tyrimai parodė kritinę sveikatos būklę. Tuomet Ksavera Vaištarienė ėmė kitaip vertinti tai, ką valgo, išbandė badavimą ir pasninką. Galiausiai ji ėmėsi meditacijos ir dvasinių pratybų. Tai leido jai ne tik sustiprėti, įveikti įsisenėjusias ligas, bet ir sulaukti garbaus amžiaus. Jos noras - pasidalinti šiomis žiniomis su visais, norinčiais keisti savo gyvenimo būdą.