0

Rachel Hollis

Rachel Hollis (g. 1983 m. sausio 9 d., Weedpatch, Kalifornija, JAV) – amerikiečių rašytoja ir tinklaraštininkė, išgarsėjusi savo motyvuojančiomis viešosiomis kalbomis ir knygomis, tapusiomis „The New York Times“ bestseleriais.

Baigusi vidurinę mokyklą, Rachel Hollis persikėlė gyventi į Los Andželą, kur studijavo aktorystės meną. Pirmaisiais studijų metais ji gavo pasiūlymą atlikti praktiką televizijos kompanijoje „Miramax“ – būtent apie tokį darbą ji svajojo baigusi studijas. Netrukus ji nusprendė mesti mokslus ir pradėti dirbti pilnu etatu. Vėliau ji perėjo į renginių organizavimo sritį ir priėmė, kaip pati sako, „kvailą ir naivų“ sprendimą - įkurti savo renginių organizavimo bendrovę „Chic Events“. Los Andžele ji sutiko ir savo vyrą Dave’ą, su kuriuo gyvena jau daugiau nei dešimtmetį.

2015 m. kovą ji išgarsėjo socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalinusi neredaguota savo figūros nuotrauka. Ji siekė atkreipti dėmesį į kiekvieno kūno grožį ir atmesti „tobulo kūno“ įvaizdį. Netrukus Rachel išleido knygą „Mergyte, atmerk akis“.

Šiandieninė Rachel Hollis veikla neatskiriama nuo jos patirties ir išgyvenimų - ji pripažįsta, kad turėjo ir nerimo problemų, buvo įklimpusi į alkoholio liūną. Supratusi, kad nenori taip praleisti viso likusio gyvenimo, ėmėsi veikti.
Artimiausias Rachel Hollis žmogus ir patikimas partneris – jos vyras Dave’as, su kuriuo moteris dažnai filmuoja tiesiogines transliacijas socialiniuose tinkluose ir įrašinėja tinklalaides, skirtas moterims. Rachel ir Dave’as propaguoja sveiką gyvenimo būdą, nuolat bėgioja, sveikai maitinasi ir kviečia taip pat elgtis savo skaitytojus, klausytojus ir sekėjus.

Rachel Hollis pasakoja labiausiai vertinanti gyvenimo jai suteiktą galimybę nevaržomai keliauti ir aplankyti tolimiausius pasaulio kampelius. Rachel pasakoja, kad jos imigrantė močiutė nė neįsivaizdavo, kad jos anūkė galės keliauti po visą pasaulį, lankyti egzotiškus kraštus, ragauti juose gaminamą maistą ir bendrauti su daugybe įdomių žmonių.

Rachel Hollis knygos


Mergyte, atmerk akis | Rachel Hollis

Šiuo metu neparduodama