⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rosanna Ley daugiau nei 20 metų dirba kūrybinio rašymo mokytoja ir yra populiarių romanų bei apsakymų autorė. Ji veda ne tik grupinius kūrybinio rašymo kursus, bet ir terapines asmenines kūrybinio rašymo konsultacijas – tam ji pati baigė specialius kursus.

Rosanna Ley knygos

Rasta: 4

Rasta: 4

Taip pat ji vertina pradedančių rašytojų kūrybą.


Du mėgstamiausi Rosannos Ley laisvalaikio užsiėmimai - kelionės ir kopimas į kalnus. Taip pat ji mėgsta tenisą, plaukioti, skaityti, valgyti juodą šokoladą ir gerti juodą kavą. Kartu su vyru menininku gyvena Anglijos pietvakariuose, prie Lamanšo sąsiaurio esančiame Dorsete. Anot pačios Rosannos Ley, jos mėgstamiausia rašymo vieta yra ten, iš kur atsiveria vaizdas į jūrą.


Jos romanai buvo publikuoti Anglijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Vengrijoje, Portugalijoje, Lietuvoje, Danijoje, Bulgarijoje, Turkijoje, Izraelyje ir Čekijoje. Visus Rosannos kūrinius išleido JAV leidykla „Quercus Books“.


Rosanna Ley rašymo kursai dažniausiai vyksta nuostabiose vietovėse, viena iš jų  - Finca el Cerrillo. Tai 200 metų senumo sodyba Andalūzijoje, kalnuose netoli Canillas de Albaida kaimo, Siera Almidžaros papėdėje, Pietų Ispanijoje. Iki septintojo dešimtmečio čia buvo alyvuogių spaudykla, vėliau ji, išsaugojant senosios Andalūzijos grožį ir autentiką, atrestauruota. Tai vieta, kuri puikia tinka ieškantiems įkvėpimo pradedantiems rašytojams.