TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Sophie Pembroke – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Sophie Pembroke kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Sophie Pembroke savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Sophie Pembroke knygos

Rasta: 3

Meilė roko ritmu (knyga su defektais) | Sophie Pembroke
-30% su kodu: KALĖDOS
2,99 €
Kaina su kodu: 2,09 €
Turime sandėlyje
KNYGŲ RINKINYS. VESTUVIŲ sala. Surizikuoti dėl meilės + Meilė roko ritmu (knygos su defektais) | Jessica Gilmore, Sophie Pembroke
-30% su kodu: KALĖDOS
4,69 €
Kaina su kodu: 3,28 €
Turime sandėlyje
Meilė roko ritmu | Sophie Pembroke
-30% su kodu: KALĖDOS
3,98 €
Kaina su kodu: 2,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas