TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Standartų spaustuvė knygos

Rasta: 4

Koplyčios paslaptis | Kęstutis Girdzijauskas
-30% su kodu: KALĖDOS
7,79 €
Kaina su kodu: 5,45 €
Turime sandėlyje
Laike, nelėk taip greitai! | Edmontas Volochovičius
-30% su kodu: KALĖDOS
12,15 €
Kaina su kodu: 8,50 €
Turime sandėlyje
Įžvalgos | Virginijus Savukynas
-30% su kodu: KALĖDOS
9,35 €
Kaina su kodu: 6,55 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Leidykla Standartų spaustuvė, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Standartų spaustuvė leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Standartų spaustuvė leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Standartų spaustuvė siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Standartų spaustuvė ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!

Klausimai apie leidyklos prekes

Kokios prekės yra populiariausios leidyklos - Standartų spaustuvė?

Kokios prekės yra naujausios leidyklos - Standartų spaustuvė?