0

Koplyčios paslaptis

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 2.30 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Koplyčios paslaptis

  • Leidėjas: Standartų spaustuvė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x27, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786098180589

2020-11-30 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Koplyčios paslaptis" aprašymas

Ilgai laukta rašytojo Kęstučio Girdzijausko knyga "Koplyčios paslaptis" apie vieną didžiausių praeito šimtmečio Vilniaus mįslių. Sovietų valdžios slėpta ir daugumos užmiršta Šnipiškių Jėzaus koplyčios pastatymo ir nugriovimo istorija, Lietuvos pokario realijos, sprendimų priėmimo aplinkybės.

„Pagamintas talentingo juvelyro medalikėlis tikriausiai buvo skirtas pirkliams ar aukštuomenei nešioti. Glumino vienas dalykas – niekaip negalėjau suprasti, kur Vilniuje yra ar buvo tokia koplyčia? Staiga iš atminties išplaukė monsinjoro Kazimiero Vasiliausko ištarti žodžiai:
„Lietuviams yra dar šventesnė vieta Vilniuje nei Aušros Vartai. Bolševikai ją visiškai sunaikino, ištrynė, sulygino su žeme. Tikiu, kad atgimstančioje Lietuvoje žmonės atstatys ir vėl garbins šią šventą vietą."

„Šiuolaikiniai jauni žmonės negali skirti daug laiko istorinių šaltinių studijavimui. Aprašomi įvykiai parodo, kaip lengvai dingsta iš mūsų gyvenimo neseniai praėjusių įvykių atminimas. Daug nuomonių, vertinimų gali turėti istorija, bet norint vertinti, reikia ją žinoti. Perskaitę šią knygą užpildysite tik vieną Vilniaus istorijos spragą. Knygoje patalpinti paveikslai, sunkiai gautos nuotraukos, skirtos tik aprašomo laikmečio iliustracijai. Visi žmonės, esantys kadre atsitiktinai, jokio ryšio su pasakojama istorija neturi. Tikiuosi knyga duos pradžią diskusijai, istorikai pateiks daug naujų faktų apie užmirštą koplyčią", – teigia knygos autorius Kęstutis Girdzijauskas.

Praėjo 70 metų ir jaunoji karta jau nežino, kaip buvo ištrinta ir nepelnytai užmiršta svarbi Vilniaus vieta. Ateina laiko riba, kai neliks gyvųjų laikmečio liudytojų, visiems atrodys, kad to niekada nebuvo. Tiesa turi teisę gyventi. Knyga "Koplyčios paslaptis" skirta ne tik jaunimui, bet ir visiems tikriems Lietuvos istorijos mėgėjams.

Parašykite atsiliepimą apie "Koplyčios paslaptis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Kęstutis Girdzijauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Koplyčios paslaptis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Koplyčios paslaptis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Koplyčios paslaptis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Koplyčios paslaptis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kęstutis Girdzijauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Koplyčios paslaptis" perkama kartu