Susan Meissner (g. 1961 m. San Diegas, Kalifornija, JAV) – amerikiečių rašytoja, dvidešimties romanų autorė.

San Diege, Kalifornijoje gimusi ir užaugusi Susan Meissner mokėsi čia esančiame krikščioniškajame laisvųjų menų Point Loma Nazarene universitete. Baigusi jį, moteris dalį laiko gyveno Minesotoje, taip pat keletą metų praleido Anglijoje ir Vokietijoje.

Susan Meissner knygos

Rasta: 3

Trapių daiktų prigimtis | Susan Meissner
  • Nauja knyga
-12% su kodu: NAUJIENA
18,99 €
Kaina su kodu: 16,71 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Šilko siūlų dėžutė | Susan Meissner
-30% su kodu: PATOGU
13,82 €
Kaina su kodu: 9,68 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 3

Minesotos valstijoje ji dirbo savaitraščio redaktore. 2007 m. Susan Meissner grįžo į gimtąją pietų Kaliforniją.

Rašyti autorei nebuvo sunku. Jos tėtis buvo rašytojas, rašo ir jos dukra. Susan Meissner juokauja, kad šis pašaukimas, matyt, užkoduotas giminės DNR. Ji džiaugiasi, kad tėvai palaikė ją kiekviename žingsnyje. Anot jo, pasitikėjimas ir parama ypač svarbūs vaikui. Jie augant padeda lengviau pasiekti svajones.

Susan Meissner įsitikinusi, kad darbas žurnalo ir laikraščio redakcijoje padėjo suprasti, koks daugiasluoksnis ir sudėtingas yra žmonių pasaulis. Ji prilygino žmogaus gyvenimą iš atskirų skiaučių susiūtam audiniui. Rašydama istorijas apie tikrus žmones, ji suprato, kad kiekvienas iš jų turi knygos vertą pasakojimą. Anot jos, ne įžymybės, o būtent kaimynas, mokytojas ar ketvirtos klasės moksleivis yra geriausi romanų veikėjai.

Rašytoja neslepia esanti giliai tikinti. Religinga moteris gimė ir augo katalikų šeimoje, tačiau būdama trylikos pasirinko protestantų konfesiją. Jos vyras yra pastorius, todėl šeimoje ypač svarbios religinės tradicijos ir dvasingumas. Ji neslepia, kad tikslinė jos knygų auditorija yra tikintys krikščionys. Kita vertus, ji pripažino besistengianti suprasti ir kitokius žmones. Priešiškai abortų klausimu nusistačiusi Meissner viename romane stengėsi įsijausti į neplanuotai pastojusios moters vaidmenį, peprasti dilemas, su kuriomis ji susiduria.

Šiandien Susan Meissner ne tik rašo knygas, bet ir veda kūrybinio rašymo dirbtuves. Jos romanai tapo „USA Today“ bestseleriais, jų parduota pusę milijono tiražu ir jie išversti į penkiolika kalbų. Lietuvių skaitytojai jau gali skaityti jos knygą „Šilko siūlų dėžutė“. Rašytoja dievina laisvalaikį su šeima ir mėgsta skaityti geras knygas. Susan taip pat savanoriauja knygų kultūrai skirtame „Words Alive“ projekte, kuriuo siekiama rizikos grupėse esančius jaunuolius sudominti skaitymu bei rašymu. Kartu su vyru Bobu  užaugino keturis vaikus, pora šiandien gyvena San Diege.