0

Mokomės tarti garsus K, K’, G, G’

Kaina internetu: 5,89 €
Kaina knygyne: 6,59 €*
Sutaupote: 0.70 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mokomės tarti garsus K, K’, G, G’

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • ISBN ar kodas: 9786094421037

2020-10-31 5.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mokomės tarti garsus K, K’, G, G’" aprašymas

Metodinėje priemonėje "Mokomės tarti garsus K, K’, G, G’" pateikiama logopedinio darbo sistema, kaip tinkamai mokyti tarti garsus K, K’, G, G’.

Knygutėje nuosekliai laikomasi sekos: artikuliacinio aparato mankšta, garsų mokymas atviruose skiemenyse, žodžio pradžioje, žodžio viduje, junginiuose su priebalsiais.

Pateiktos užduotys natūraliai jungiamos ir kūrybiškai plėtojamos.


Leidinyje "Mokomės tarti garsus K, K’, G, G’" gausu užduočių, kurios puikiai tinka girdimajam suvokimui lavinti, garsams diferencijuoti.

Parašykite atsiliepimą apie "Mokomės tarti garsus K, K’, G, G’"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mokomės tarti garsus K, K’, G, G’, kurį parašė Daiva Švirinaitė. Siūlome ne tik išsamų Mokomės tarti garsus K, K’, G, G’ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Daiva Švirinaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mokomės tarti garsus K, K’, G, G’. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mokomės tarti garsus K, K’, G, G’ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mokomės tarti garsus K, K’, G, G’" perkama kartu