Victoria Helen Stone – amerikiečių rašytojos, anksčiau romantines istorijas rašiusios autorės Victorios Dahl slapyvardis.


Victoria nuo vaikystės mėgo skaityti romanines istorijas, o domėtis jomis pradėjo netgi pernelyg anksti – būdama 12 metų. Pasak autorės, už tai dėkinga ji turi būti mamai, kuri buvo aistringa meilės romanų skaitytoja ir nuolat juos palikdavo lengvai prieinamose vietose.

Victoria Helen Stone knygos

Rasta: 3

Rasta: 3

Pirmąjį savo knygos rankraštį Victoria Dahl baigė būdama dvidešimties. Dabar, tamsiomis ir šaltomis naktimis, ji, kad palinksmintų skaitytojus, kartais paskelbia to rankraščio ištraukas savo tinklaraštyje.


Pirmąją knygą išleido 2007 metais. Ši knyga išgarsino ją kaip romantinių istorijų rašytoją. Nuo tada Victoria išleido daugiau nei 30 knygų, daugiausia ji rašė istorinius, šiuolaikinius, meilės romanus, pelniusius jai ne vieną prestižinį apdovanojimą. Jos pirmoji knyga laimėjo „Golden Heart“ apdovanojimą, trys knygos tapo „USA Today“ bestseleriais, kelios buvo nominuotos prestižiniam RITA apdovanojimui.

2016 metais Victoria Dahl metė sau iššūkį ir pradėjo rašyti rimtesnius, psichologinės įtampos kupinus trilerius, pasirašydama juos slapyvardžiu. Jau pasirodė keturi įtampos kupini psichologiniai trileriai: „Evelyn, After“, „Half Past“, „Jane Doe“ („Aš, Džeinė: dvigubas gyvenimas, vienas tikslas – kerštas“) ir „False Step“. Knyga apie Džeinę Do – trečiasis autorės parašytas trileris. Jis sulaukė didelio skaitytojų susižavėjimo. Ir pati autorė neslepia, kad pagalvoja apie šios istorijos tęsinį. Pirmoji jos neromantinė knyga „Evelyn, After“ tapo Kindle bestseleriu.

Victoria Helen Stone augo vidurio Vakarų lygumose, o dabar su šeima gyvena nedideliame Uolinių kalnų miestelyje. Viktorija sako, kad romantinių istorijų skaitymas padėjo jai pažinti savąjį princą, kai jis pasirodė. Su vyru pora augina du vaikus. Autorė teigia, kad yra dėkinga šeimai už kantrybę ir už tai, kad nevaro iš namų jos įsivaizduojamų draugų – knygų herojų.

Rašytoja labai mėgsta vasarą eiti į žygius pėsčiomis ir gerti margaritas (dažniausiai tai daro ne tuo pačiu metu), o žiemą ji mieliau jaukiai tūno namuose. Susirangiusi su knyga ir puodeliu karštos kakavos ji galvoja apie tuos vargšus šąlančius slidinėtojus, kurie taip sunkiai "dirba" sniegynuose. Pati slidinėti nemėgsta, nes mano, kad tai pernelyg pavojinga.