Uždaryti

Įvadas į viešąjį valdymą

Įvadas į viešąjį valdymą

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: KTU leidykla Technologija
Išleidimo metai: 2010
Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 232
ISBN ar kodas: 9789955257110
Turinys
Pirkite dabar!
Internetu: 6,49 €
Knygyne*: 7,29 €
Sutaupote: 0,80 € (11%)

Anotacija

Knyga "Įvadas į viešąjį valdymą" naudinga ne tik KTU bakalauro studijų studentams, bet ir kitoms aukštosioms mokykloms įgyvendinant viešojo valdymo studijų programas, taip pat valstybės tarnautojų mokymų klausytojams, viešojo sektoriaus darbuotojams, savivaldybių tarnautojams ir visiems, besidomintiems šiuolaikinio viešojo valdymo pokyčiais.

PRATARMĖ

PRATARMĖ

Idėja parengti mokomąją knygą, skirtą žemesniųjų (bakalauro studijų) studentams, kilo šiek tiek per vėlai, kada KTU Viešojo administravimo katedros darbuotojams paaiškėjo, kad anksčiau šios katedros parengtos kolektyvinės monografijos ir knygos: „Viešasis administravimas", „Viešojo administravimo efektyvumas", „Naujoji viešoji vadyba", nepadeda visiškai išspręsti bakalauro studijose išklausomų kokybės ir efektyvumo problemų, kadangi ne visos problemos minėtuose leidiniuose yra pateiktos atitinkamu teoriniu lygmeniu. Taigi mintis parengti racionalią, pagrįstą, pirmo kurso studentų lygmenį atitinkančią mokomąją knygą gimė neatsitiktinai.
Katedros kolektyvui realizuoti šią idėją nebuvo sunku. Tačiau supranta¬mai atskleisti socialines valdymo problemas studentui, nelabai suvokiančiam apie šiuos dalykus, yra gana nemažas mokslinis pasiekimas ir tam tikra prasme talentas.
Knygos autorių kolektyvą daugiausia sudaro KTU viešojo administravimo katedros mokslininkai: profesoriai, docentai, lektoriai. Jų parengtas leidinys yra pirmas tokio pobūdžio leidinys Lietuvoje, todėl manome, kad ši knyga bus naudinga ne tik KTU bakalauro studijų studentams, bet ir kitoms aukštosioms mokykloms įgyvendinti studijų programas, taip pat bus naudinga valstybės tarnautojų mokymo įvadinės programos klausytojams bei viešojo sektoriaus sistemos darbuotojams, savivaldybių tarnautojams ir visiems, besidomintiems šiuolaikinio viešojo valdymo pokyčiais.
Noriu padėkoti knygos autoriams už jų indėlį rengiant knygą, fakulteto ir katedros vadovybei už palaikymą ir katedros darbuotojai Jolantai Buškevičiū-tei už pagalbą kompiuterinio maketavimo srityje.
 
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Viešojo administravimo efektyvumas
Alvydas Raipa
Internetu:
8,99 €
Knygyne*:
9,99 €
Viešasis sektorius: sąvokos, modeliai ir požiūriai
Jan Erik Lane
Internetu:
5,79 €
Knygyne*:
7,29 €
Etika valstybės tarnyboje
Jolanta Palidauskaitė
Internetu:
12,19 €
Knygyne*:
14,49 €
Dalykinė komunikacija
Vilija Stanišauskienė
Internetu:
4,49 €
Knygyne*:
5,49 €