Uždaryti

Įvadas į viešąjį valdymą

Įvadas į viešąjį valdymą

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: KTU leidykla Technologija
Išleidimo metai: 2010
Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 232
ISBN ar kodas: 9789955257110
Turinys

Anotacija

Knyga "Įvadas į viešąjį valdymą" naudinga ne tik KTU bakalauro studijų studentams, bet ir kitoms aukštosioms mokykloms įgyvendinant viešojo valdymo studijų programas, taip pat valstybės tarnautojų mokymų klausytojams, viešojo sektoriaus darbuotojams, savivaldybių tarnautojams ir visiems, besidomintiems šiuolaikinio viešojo valdymo pokyčiais.

PRATARMĖ

PRATARMĖ

Idėja parengti mokomąją knygą, skirtą žemesniųjų (bakalauro studijų) studentams, kilo šiek tiek per vėlai, kada KTU Viešojo administravimo katedros darbuotojams paaiškėjo, kad anksčiau šios katedros parengtos kolektyvinės monografijos ir knygos: „Viešasis administravimas", „Viešojo administravimo efektyvumas", „Naujoji viešoji vadyba", nepadeda visiškai išspręsti bakalauro studijose išklausomų kokybės ir efektyvumo problemų, kadangi ne visos problemos minėtuose leidiniuose yra pateiktos atitinkamu teoriniu lygmeniu. Taigi mintis parengti racionalią, pagrįstą, pirmo kurso studentų lygmenį atitinkančią mokomąją knygą gimė neatsitiktinai.
Katedros kolektyvui realizuoti šią idėją nebuvo sunku. Tačiau supranta¬mai atskleisti socialines valdymo problemas studentui, nelabai suvokiančiam apie šiuos dalykus, yra gana nemažas mokslinis pasiekimas ir tam tikra prasme talentas.
Knygos autorių kolektyvą daugiausia sudaro KTU viešojo administravimo katedros mokslininkai: profesoriai, docentai, lektoriai. Jų parengtas leidinys yra pirmas tokio pobūdžio leidinys Lietuvoje, todėl manome, kad ši knyga bus naudinga ne tik KTU bakalauro studijų studentams, bet ir kitoms aukštosioms mokykloms įgyvendinti studijų programas, taip pat bus naudinga valstybės tarnautojų mokymo įvadinės programos klausytojams bei viešojo sektoriaus sistemos darbuotojams, savivaldybių tarnautojams ir visiems, besidomintiems šiuolaikinio viešojo valdymo pokyčiais.
Noriu padėkoti knygos autoriams už jų indėlį rengiant knygą, fakulteto ir katedros vadovybei už palaikymą ir katedros darbuotojai Jolantai Buškevičiū-tei už pagalbą kompiuterinio maketavimo srityje.
 
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Viešojo sektoriaus institucijų strateginis planavimas
Juozas Bivainis, Živilė Tunčikienė
7,65 €
Etika valstybės tarnyboje
Jolanta Palidauskaitė
14,48 €
Biurokratija demokratinėje visuomenėje
Red. Alvydas Raipa
12,99 €
Žinių vadyba
Jurgita Raudeliūnienė
5,97 €
Veiklos audito teorija ir praktika
Dalia Daujotaitė, Inga Tarakavičiūtė, Stasys Puškorius
Internetu:
22,99 €
Knygyne*:
24,99 €
Viešojo administravimo teorijos
Sud. Jolanta Urbanovič, Vainius Smalskys
Internetu:
11,99 €
Knygyne*:
21,99 €
Valstybės tarnautojų etika
Sudarė Gyula Gulyas
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
6,84 €
Viešasis valdymas: aktualijos ir sprendimai globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo sąlygomis
Eugenijus Chlivickas, Borisas Melnikas
Internetu:
22,99 €
Knygyne*:
25,99 €