Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga)

-43%

KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga)

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
Leidėjas: Tyto alba
ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS189

Anotacija

„Labas, raide“ – tai skaitymo pradžiamokslis dar nemokantiems ir pradedantiems skaityti vaikams. Knygos autorės – didelę mokymo skaityti patirtį turinčios pedagogės siūlo daugybę užduočių, kurios padės ne tik išmokti skaityti, bet ir įgyti pirmųjų rašymo įgūdžių.
Pirmoje „Labas, raide“ knygoje vaikai susipažino su pirmosiomis raidėmis, mokėsi skaityti atvirus skiemenis ir trumpus dviskiemenius žodžius.
Antroje knygoje jie susipažino su dar neišmoktomis abėcėlės raidėmis, dvibalsiais, skaitė sudėtingesnius žodžius, sakinius, trumpus tekstus.
Trečioje knygoje vaikai susipažins su dviraidžiais, minkštumo ženklu, tobulins skaitymo įgūdžius, atliks teksto suvokimo užduotis.
Šalia užduočių pateikiami sutartiniai ženklai, kurie padės vaikui atlikti užduotis kuo savarankiškiau. Knyga naudinga ir specialiesiems pedagogams, logopedams, dirbantiems su vaikais, turinčiais skaitymo ir rašymo sunkumų.

Visos skaitymo pradžiamokslio "Labas, raide" dalys:
Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)
Labas, raide. Mokausi skaityti (2 knyga)
Labas, raide. Mokausi skaityti (3 knyga)

Atsiliepimai

2018 m. sausio 31 d.
Rasa
Super rinkinukas! Užsakiau septynmečiui, bet žiūriu - rašo, kad tinka jau nuo 3 metų. Tai perku ir jaunėliui penkiamečiui, nes labai jau seilę varvina, kai brolis karpo. Sunku buvo maniškį sudominti skaityti. Pirkau kelias rankos lavinimo knygutes, nes rašyti mėgsta, bet pagal savo taisykles - pratybų standartai jam nepatiko. O čia kitoks formatas - daug karpymo ir klijavimo, noriai dirba ir žodžius be pagalbos sudeda teisingai.
Pirma knygutė nutodyta 3-6 metų, antra - 4-7, trečia - 6-8 metų vaikams.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis