Uždaryti

Keturi pavasariai. Išsamiausias pavasario darbų vadovas

-81%

Keturi pavasariai. Išsamiausias pavasario darbų vadovas

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Nataiva
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 19x27, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 192
ISBN ar kodas: 9786099551951
TURINYS
PAVARTYTI KNYGĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 1,99 €
Knygyne*: 9,99 €
Sutaupote: 8,00 € (81%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Savo rankose laikote ypatingai išsamaus ir unikalaus sodo darbų vadovo pirmąją dalį „Keturi pavasariai“, kuriame yra 1000 patarimų ir priminimų sodininkams apie svarbiausius metų darbus bei sodo dienoraštis keturiems pavasariams iš eilės – iki pat 2020-ųjų metų! „Keturi pavasariai“ yra ir „Lietuvos ryto“ televizijos ir žurnalistės Rūtos Janutienės laidos „Skinsiu raudoną rožę“ tąsa.

Čia rasite išsamius ir aiškius legendinės Latvijos rožių augintojos M.Uozolos patarimus; prisiminsite, kaip užsiauginti sveikų daigų, taip pat, kaip įsirengti daržą, kurio nereikės nei kasti, nei ravėti bei patarimų apie kvadratinės pėdos daržininkystę sklype ir balkone; apie ekologišką daržo tręšimą ir kovą su kenkėjais; sodo perplanavimą pagal Fengšui taisykles, kad jis pritrauktų šeimai sėkmę bei angliško mišraus sodo kūrimą pagal princo Charleso sodo pavyzdį.

Leidinyje pirmą kartą profesionaliai pažvelgiama į sodininkavimą pagal Mėnulio fazes, Mėnulio judėjimą Zodiako ženklais. Tai – garsiausios Lietuvos astrologės Palmiros Kelertienės indėlis.

Čia bus paaiškinta, kaip kuriamas kvadratinės pėdos daržas, kaip ekologiškai, šiuolaikiškai, t. y. taupydami savo jėgas, dirvą dirba Didžiosios Britanijos daržininkai. Kovos su kenkėjais pamokų ieškojome pas rusų sodo žinovus, o štai sodo balkone idėjų sėmėmės iš amerikiečių. Taip pat čia rasite nuoseklių išaiškinimų, kaip įrengti alpinariumą, mišrų angliškąjį sodą ir sodą balkone. Latvijos legendinė rožių augintoja Mara Uozuola dalysis rožių priežiūros ypatybėmis. O štai Lietuvos daržininkų patirtis padėjo parengti sėjos patarimus.

Leidinys gausiai iliustruotas jo sudarytojų fotografijomis.

Naujas leidinys - "Keturios vasaros ir ruduo. Išsamiausias sodininko darbų vadovas iki 2020 metų"

 
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis