Uždaryti

Prieširdžių virpėjimo diagnostika ir gydymas

Prieširdžių virpėjimo diagnostika ir gydymas

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Vaistų žinios
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 64
ISBN ar kodas: 9786098215014
Pirkite dabar!
Internetu: 5,49 €
Knygyne*: 6,59 €
Sutaupote: 1,10 € (17%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Daugelis senovės Kinijos,Egipto ir Graikijos gydytojų žinojo, kad pulsas gali būti visiškai neritmiškas.
Manoma, kad pirmasis mokslininkas, 1628m. aprašęs gyvūnų prieširdžių virpėjimą (PV), buvo Viljamas harvėjus (William Harwey). Prancūzų klinikinis patologas Žanas Baptistas de Senakas (Jean Baptist de Senac) pirmasis susiejo "netvarkingą širdies plakimą" su dviburio vožtuvo stenoze. Pacientų sergančių PV ir širdies nepakankamumu, gyvenimą palengvino 1785m. Viljamo Viteringo (William Whithering) atrastas digitalio lapų poveikis, retinantis skilvelio susitraukimo dažnį.
Du gydytojai iš Vienos - Julius Rotenbergas (Julius Rothenberg) ir Heinrichas Vinterbergas (Heinrich Winterberg) 1909m. įrodė, kad absoliuti aritmija ir PV yra ta pati liga. Pirmąją elektrokardiogramą (EKG), kurioje matomas PV, 1906m. užrašė Vilemas Einthovenas (Willem Einthoven). Seras tomas Liuisas (Thomas Lewis), moderniosios elektrokardiografijos tėvas, tyręs elektrofiziologines PV savybes, įrodė, kad pagrindinis ritmo sutrikimą palaikantis mechanizmas yra elektrinio impulso plitimas ratu (reentry).
Vėlesni didieji PV klinikos ir elektrofiziologijos atradimai siejami su Karlu Federiku Vekenbachu (Karl Frederick Wekenbach), Gordonu Mo (Gordon Moe), Bernhardu Lounu (Bernhard Lown), Moricu Alesiu (Maurits Allessie).

Dabar diagnozuodami ir gydydami PV remiamės naujausiais medicinos atradimais, kurie apibendrinami šios ligos gydymo gairėse.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis