Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aneta Anra – rašytoja, aktorė, dramaturgė.

Aneta Anra mokėsi Vilniaus Žvėryno vidurinėje mokykloje ir jau tada savo kurtus tekstus spausdino laikraštyje „Moksleivis“. Nenuostabu, kad autorė nusprendė studijuoti žurnalistiką, tačiau studijas nutraukė.

Aneta Anra knygos


Niki. Dvigubas portretas | Aneta Anra
1,79 €
Turime sandėlyje

Maždaug tuo metu gimė romanas „Katinas Temzėje“. Šis kūrinys yra iš dalies autobiografiškas.

Nedidelės apimties knyga , dvelkia savikritika ir pasakoja apie Gabrielę, kuri meilės ir laimės ieškoti iškeliavo į Londoną. Anotacijoje teigiama, kad šis kūrinys aprašo savasties ieškojimą ir bandymą susivokti šiame sudėtingame pasaulyje. Pagal romaną parašyta pjesė laimėjo Nacionalinio dramos teatro organizuoto festivalio prizą.

2010 metais Valstybinis Jaunimo teatras pastatė dar vieną spektaklį „Bestija žydrom akim“, parašytą pagal Anetos Anra pjesę.

Jauna moteris grįžo į akademinį pasaulį ir Vilniaus dailės akademijoje įgijo menų bakalauro ir dailėtyros magistro laipsnius. Baigusi studijas pradėjo dirbti LEU Mokslo ir inovacijų centro leidyklos projektų koordinatore. Taip pat ji rašo straipsnius įvairiems Lietuvos žurnalams, organizuoja trumposios prozos konkursus X-XII klasių moksleiviams.

2016-ais metais pasirodė romanas „Paleistuvės, arba Meilė pagal Niurnbergo mergelę“. Apžvalgose kritikai šiai knygai negaili gerų žodžių. Menininkė Jolanta Kyzikaitė surengė parodą, kurioje buvo eksponuojami šiai knygai sukurti darbai.

Dar viena autobiografinė knyga – „Niki. Dvigubas portretas“. Čia smalsūs skaitytojai galės pažvelgti į dviejų menininkų gyvenimo istoriją. Aneta Anra būdama Dailės akademijos studente ištekėjo už gerokai vyresnio savo dėstytojo. Šios istorijos atgarsių rasite ir knygoje.

Naujausias romanas „Jehudit. Pasaulis galėtų būti toks gražus“ – kitoks. Kūrinys pagrįstas Holokaustą patyrusių žmonių, žydų gelbėtojų pasakojimais. Autorė apjungė tikrų žmonių liudijimus ir istorinius faktus su moraliniais aspektais. Teigiama, kad šis kūrinys neprimena kitų knygų apie žydus ir jų išgyvenimus Antrojo Pasaulinio Karo metais.

Aneta Anra – kūrybiška asmenybė. Ji ne tik rašo knygas, pjeses bei straipsnius, bet ir vaidino kino filmuose. Visi jos darai labai skirtingi, bet autorės kūrybos bruožai gerai atpažįstami. Jei norite geriau susipažinti su talentinga jaunosios kartos lietuvių autore, siūlome pasidomėti jos knygomis, kurias patogiai galite užsisakyti internetu.