0

Vaistų enciklopedija, III dalis. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų

  • Nuolaida knygai -48%
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 28,79 €*
Sutaupote: 13.80 € (48%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vaistų enciklopedija, III dalis. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 736
  • ISBN ar kodas: 9786094543838

2020-10-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaistų enciklopedija, III dalis. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų" aprašymas

Gydant ligonį, tarpusavyje sąveikauja trys informacinės sistemos: ligonis, gydytojas ir vaistas. Tik turint pakankamai informacijos apie ligonį ir vaistus, gydymas gali būti veiksmingas. Tikimės, kad „Vaistų enciklopedija. III dalis. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų" žingeidiems žmonėms suteiks daugiau medicininių žinių, suprantama, ypač apie vaistus.

Enciklopedijoje pateikiama informacija apie LR ir Bendrijos (ES) vaistų registruose registruotus vaistus, kurie taip pat gali būti vartojami Lietuvoje. Informacija apie atskirus vaistus pateikiama straipsniuose pagal vaistų pavadinimą abėcėlės tvarka. Skaitytojas taip pat ras atsakymus į daugelį aktualių klausimų: ar vaistas netrikdo gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus, ar vaistas yra receptinis, kaip preparatą vartoti.

Enciklopedijoje yra platus medicininių terminų, kai kurių ligų, sindromų, vaistų poveikių paaiškinimų skyrius. Ši informacija padės skaitytojams geriau orientuotis medicininėje terminologijoje, pagilins jų medicinines žinias.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaistų enciklopedija, III dalis. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Enciklopedijos

Vytautas Budnikas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vaistų enciklopedija, III dalis. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vaistų enciklopedija, III dalis. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vaistų enciklopedija, III dalis. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vaistų enciklopedija, III dalis. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Budnikas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vaistų enciklopedija, III dalis. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų" perkama kartu