0

Vaistų enciklopedija. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų

  • Nemokamas knygos pristatymas
23,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vaistų enciklopedija. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 736
  • ISBN ar kodas: 9786094543838

2020-08-31 23.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Gydant ligonį, tarpusavyje sąveikauja trys informacinės sistemos: ligonis, gydytojas ir vaistas. Tik turint pakankamai informacijos apie ligonį ir vaistus, gydymas gali būti veiksmingas. Tikimės, kad „Vaistų enciklopedija. III dalis. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų" žingeidiems žmonėms suteiks daugiau medicininių žinių, suprantama, ypač apie vaistus.

Enciklopedijoje pateikiama informacija apie LR ir Bendrijos (ES) vaistų registruose registruotus vaistus, kurie taip pat gali būti vartojami Lietuvoje. Informacija apie atskirus vaistus pateikiama straipsniuose pagal vaistų pavadinimą abėcėlės tvarka. Skaitytojas taip pat ras atsakymus į daugelį aktualių klausimų: ar vaistas netrikdo gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus, ar vaistas yra receptinis, kaip preparatą vartoti.

Enciklopedijoje yra platus medicininių terminų, kai kurių ligų, sindromų, vaistų poveikių paaiškinimų skyrius. Ši informacija padės skaitytojams geriau orientuotis medicininėje terminologijoje, pagilins jų medicinines žinias.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu