0

Vaikų alergija

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 1,45 €
Kaina knygyne: 2,09 €*
Sutaupote: 0.64 € (31%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Vaikų alergija

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 125 x 205 mm
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955221661

2020-11-30 1.45 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaikų alergija" aprašymas

Sveikata - svarbus kokybiško žmogaus gyvenimo pamatas, kurio tvirtumu dera rūpintis kiekvienam. Ne paslaptis, kad susidūrę su kokia nors sveikatos problema žmonės ne visada turi galimybę gauti reikiamą informaciją. Tad ši sveikatinimo literatūros serija padės skaitytojams išsamiau susipažinti su rūpimais klausimais. Žinoma, šie leidiniai nepakeis kvalifikuoto gydytojo konsultacijos, bet padės žmonėms prusti ir ugdytis sąmoningesnį požiūrį į savo sveikatą. Knyga supažindins su šiuo metu itin paplitusiu ir daug rūpesčių tėvams keliančiu reiškiniu. Tyrimų duomenimis, Europoje alerginėmis ligomis serga apie 20-30 proc.vaikų, panaši padėtis ir Lietuvoje. Šiame leidinyje pateikta daug svarbių ir net būtinų tėvams žinoti dalykų apie alergiją ir alergenus, nurodymų, kaip šios ligos išvengti ir ką daryti vaikui susirgus. Skaitytojai ras patarimų sergantiems bronchų astma, dilgėline, atopiniu ir alerginiu kontaktiniu dermatitu, šienlige, alergine sloga.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų alergija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pediatrija

Regina Ėmužytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vaikų alergija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vaikų alergija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vaikų alergija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vaikų alergija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Regina Ėmužytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vaikų alergija" perkama kartu