0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas

Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas" aprašymas

Knygoje "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas" pateikiami metalų elektrochemijos pagrindai, nagrinėjamos su metalų korozija, jų sauga nuo korozijos ir dekoratyvinio metalų apdorojimo susijusios temos. Pateikiami laboratoriniai darbai praktiniams įgūdžiams ugdyti. Keliems laboratoriniams darbams autoriai sukūrė originalias eksperimento atlikimo schemas, padedančias studentams išmokti ir pagrįsti teoriją. Ši knyga "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas" skirta Chemijos inžinerijos (elektrochemijos) ir Medžiagų ir nanotechnologijų specialybių studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Algirdas Šulčius, Egidijus Griškonis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Šulčius, Egidijus Griškonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas" perkama kartu