⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas

Kaina: 12,59 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 12.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas" aprašymas

Knygoje "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas" pateikiami metalų elektrochemijos pagrindai, nagrinėjamos su metalų korozija, jų sauga nuo korozijos ir dekoratyvinio metalų apdorojimo susijusios temos. Pateikiami laboratoriniai darbai praktiniams įgūdžiams ugdyti. Keliems laboratoriniams darbams autoriai sukūrė originalias eksperimento atlikimo schemas, padedančias studentams išmokti ir pagrįsti teoriją. Ši knyga "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas" skirta Chemijos inžinerijos (elektrochemijos) ir Medžiagų ir nanotechnologijų specialybių studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Algirdas Šulčius, Egidijus Griškonis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Šulčius, Egidijus Griškonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Metalų korozija ir dekoratyvinis metalų apdorojimas" perkama kartu