0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuviški-angliški pasikalbėjimai ir žodynėlis

Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 2.00 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai ir žodynėlis" aprašymas

Šią pasikalbėjimų knygelę "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai ir žodynėlis" sudaro pokalbiai kelionių, sporto, prekybos, šeimos ir kt.temomis.

Knygelės medžiaga skirstoma į stambesnes temas (pvz., ,"bendri posakiai", ,"kelionių agentūra", ,"sveikata“, ir t.t.) ir potemius (pvz., ,"pasisveikinimai ir kreipiniai“, ,"kelionės“, ,"vaistinėje“ ir t.t.)

Kiekvienas knygelės puslapis skirstomas į tris skiltis. Pirmoje skiltyje pateikiamas lietuviškas žodis, antroje – jo angliškas atitikmuo, o tečioje skiltyje duodamas angliškojo teksto tarimas (transkripcija), kuri yra supaprastinai parašyta, kad lengviau būtų suprasti.

Knygelės gale yra anglų-lietuvių, lietuvių-anglų kalbų žodynėlis.


Knygelė "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai ir žodynėlis" skirta įvairaus amžiaus ir įvairių interesų skaitytojui, turinčiam ryšių su angliakalbėmis pasaulio valstybėmis. Ji ypač pravers keliaujančiam į šias šalis.


Tarimo nemokamai galima klausytis www.vaiga.lt

  • Autorius: Sud. Martina Kutalova
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 9x13, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094400766

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai ir žodynėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Anglų kalbos žodynai

Sud. Martina Kutalova parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai ir žodynėlis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai ir žodynėlis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai ir žodynėlis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai ir žodynėlis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Martina Kutalova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuviški-angliški pasikalbėjimai ir žodynėlis" perkama kartu