0

Lietuvių-anglų kalbų žodynas

  • Nuolaida knygai -83%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 34,46 €*
Sutaupote: 28.47 € (83%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių-anglų kalbų žodynas

  • Leidėjas: Žodynas
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 863
  • ISBN ar kodas: 9986-465-56-7

2021-03-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių-anglų kalbų žodynas" aprašymas

"Lietuvių-anglų kalbų žodynas", kuriame apie 50 000 žodžių.

Šis žodynas skirtas lietuviams, kurie mokosi anglų kalbos ir yra jau daugiau ar mažiau jos pramokę. Žodynas pravers ir verčiant kalbos atžvilgiu sudėtingesnį tekstą.

Žodyne pateikta dabartinė lietuvių literatūrinės kalbos leksika; stiliaus atžvilgiu tai neutrali leksika, nemažas kiekis šnekamosios kalbos žodžių bei mokslinės kalbos žodžių-plačiau vartojamų specialiųjų terminų ir tarptautinių žodžių. Žodyno vartotojas ras jame nedaug pasenusių žodžių, tarmybių, vulgarizmų ir kitų žodžių, esančių už literatūrinės kalbos ribų.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių-anglų kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Anglų kalbos žodynai

Bronius Piesarskas, Bronius Svecevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvių-anglų kalbų žodynas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvių-anglų kalbų žodynas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvių-anglų kalbų žodynas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvių-anglų kalbų žodynas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bronius Piesarskas, Bronius Svecevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuvių-anglų kalbų žodynas" perkama kartu