0

Lietuvių-anglų kalbų žodynas

  • Nuolaida knygai -83%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 34,46 €*
Sutaupote: 28.47 € (83%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių-anglų kalbų žodynas

  • Leidėjas: Žodynas
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 863
  • ISBN ar kodas: 9986-465-56-7

2020-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių-anglų kalbų žodynas" aprašymas

"Lietuvių-anglų kalbų žodynas", kuriame apie 50 000 žodžių.

Šis žodynas skirtas lietuviams, kurie mokosi anglų kalbos ir yra jau daugiau ar mažiau jos pramokę. Žodynas pravers ir verčiant kalbos atžvilgiu sudėtingesnį tekstą.

Žodyne pateikta dabartinė lietuvių literatūrinės kalbos leksika; stiliaus atžvilgiu tai neutrali leksika, nemažas kiekis šnekamosios kalbos žodžių bei mokslinės kalbos žodžių-plačiau vartojamų specialiųjų terminų ir tarptautinių žodžių. Žodyno vartotojas ras jame nedaug pasenusių žodžių, tarmybių, vulgarizmų ir kitų žodžių, esančių už literatūrinės kalbos ribų.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių-anglų kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių-anglų kalbų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Bronius Piesarskas, Bronius Svecevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bronius Piesarskas, Bronius Svecevičius su knyga Lietuvių-anglų kalbų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių-anglų kalbų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronius Piesarskas, Bronius Svecevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių-anglų kalbų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių-anglų kalbų žodynas" perkama kartu