⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dr. F. Batmanghelidjas (1931-2004) sėkmingai išgydė tūkstančius pacientų, naudodamas paprastą vandenį. Savo atradimus prestižinėse medikų konferencijose ir leidiniuose skelbiantis gydytojas studijavo mediciną Anglijoje vadovaujamas penicilino išradėjo, sero Alexanderio Flemingo, o grįžęs į gimtąjį Teheraną 1979 m. buvo įkalintas ir pasmerktas mirti.

Fereydoon Batmanghelidj knygos

Rasta: 4

Rasta: 4

Būdamas kalėjime jis atrado gydančią vandens, "gyvybės eliksyro", galią, kai neturėdamas kitokių vaistų paskyrė mirštančiam nuo skrandžio opos skausmo pacientui dvi stiklines vandens. Po aštuonių minučių ligonio skausmas pranyko!


Dėl savo atradimo išleistas iš kalėjimo 1982 m. gydytojas emigravo į Jungtines Amerikos Valstijas, kur toliau tyrinėjo dehidracijos fenomeną ir tikrąją daugelio ligų prigimtį. Jis paneigė mitą, jog išdžiūvusi burna yra troškulio signalas. Išdžiūvusi burna, aiškiai ir suprantamai įrodo dr. Batmanghelidjas, yra vienas iš paskutinių kūno perdžiūvimo požymių ir dėl šios klaidos nežinota, jog daug ligų tėra vandens trūkumo organizme padarinys.

"Mokiausi geriausioje pasaulio mokykloje, bet dabar, atradęs geriausią vaistą nuo skausmo, astmos, padidėjusio kraujospūdžio... turiu atmesti praeities mokslus ir nubrėžti naujas ateities medicinos mokslo gaires" - savo motyvus parašyti knygą aiškina „Vanduo ir druska: Jūsų sveikatos šaltinis" autorius. "Kai supratau, jog didžiosios dalies skausmų ir mūsų visuomenės ligų sprendimu niekas nesidomi, nes iš jo neužsidirbsi pinigų, nutariau eiti į viešumą ir skelbti apie tai visuomenei".


Jo darbai medikų vertinami prieštaringai, tačiau užtenka paskaityti pacientų atsiliepimus, kad suprastum – ši knyga gali iš esmės pakeisti gyvenimo kokybę.