0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Nugaros skausmai ir gydantis vanduo

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nugaros skausmai ir gydantis vanduo


2021-05-31 4.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nugaros skausmai ir gydantis vanduo" aprašymas

"Nugaros skausmai ir gydantis vanduo" - tai tarptautinio bestselerio "Jūsų kūnas šaukiasi vandens" ir "Vanduo ir druska. Jūsų sveikatos šaltinis" autoriaus knyga.

Skausmas kūne 99 atvejais iš 100 yra dehidratacijos pasekmė.

Nugaros skausmai jau tapo amžiaus rykšte - nuo jų kenčia 15 procentų suaugusių pasaulio gyventojų. Neretai medikai siūlo vienintelį gydymo būdą - operaciją. Ši knyga nepanaši į kitas, aiškinančias, kaip reikėtų gyventi ar gydytis. Tai išsamiai paaiškinti nurodymai apie labai paprastą būdą, kaip išsivaduoti nuo dviejų dažniausiai kūną varginančių skausmų - apatinės nugaros dalies ir reumatinių sąnarių skausmų.

Netradicinį požiūrį į skausmą ir jo šalinimo būdus palaikantis gydytojas dr. F. Batmanghelidjas tvirtina, jog operacija ne tik nėra problemos sprendimas, bet gali sukelti dar daugiau problemų. Jo įsitikinimu, chroniški skausmai - tai kūno ženklas, kad jis kenčia nuo vietinės ar bendrosios dehidratacijos.

Todėl daugumą šių skausmų galima palengvinti geriant paprasčiausią vandenį, o ne perkant brangius vaistus.

Šioje knygoje "Nugaros skausmai ir gydantis vanduo" skaitykite:

Ką reiškia nuolatinis skausmas?
Kaip su juo susijęs vandens trūkumas organizme?
Kaip "veikia" stuburas?
Kodėl diskų operacija dažniausiai neišsprendžia skaudančios nugaros problemos?
Kaip taisyklingai atlikti veiksmus, kuriuose dalyvauja nugara?
Kodėl vaistai nuo sąnarių skausmo tik pablogina situaciją?
Kam reikalingas nugaros "apšilimas"?
Kaip fiziniais pratimais, o ne vaistais išsivaduoti nuo nugaros bei sąnarių skausmų?
Ir daug kitos naudingos informacijos, kurią patvirtina dėkingų pacientų atsiliepimai.

Daktaras F. Batmanghelidjas, nepanoręs mokytis JAV ir gauti Jungtinių Amerikos Valstijų farmakologinės krypties ir invazinės medicinos gydytojo licencijos, medicininį išsilavinimą gavo Šv. Marijos ligoninės medicinos mokykloje, priklausančioje Londono universitetui. Autoriaus atlikti tyrimai analizuojant skausmą ir vandens apykaitą organizme visiškai pakeitė požiūrį į mokslo taikymą medicinos praktikoje. Daktaro F. Batmanghelidjo pažiūros yra išdėstytos mokslo žurnaluose. Siūlomos gydomosios procedūros yra paremtos naujausiomis anatomijos ir fiziologijos mokslų žiniomis.
Kadangi dėl komercinių priežasčių ir profesinio medikų pasipriešinimo yra sunku paveikti pagrindines medicinos praktikos paradigmas, vieninteliu keliu F. Batmangalidjas matė visuomenės švietimą. Šioje knygoje "Nugaros skausmai ir gydantis vanduo" pateikiama informacija ir pratimai yra paremti autoriaus asmenine patirtimi, treniruočių programa ir plačiai atliktais tyrimais.
Knygos "Nugaros skausmai ir gydantis vanduo" autorius nedalija medicininių patarimų ir nesiūlo beatodairiškai griebtis kokių nors gydymo metodų, tačiau suteikia informacijos apie anatomiją ir fiziologiją, paaiškina skausmo atsiradimo priežastis ir leidžia suprasti, kaip paprastai išvengti nugaros ir reumatinių sąnarių ligų arba išsivaduoti nuo skausmo, kuris tapo amžiaus liga – vien JAV nugaros skausmus kenčia per 40 milijonų žmonių!


  • Autorius: Fereydoon Batmanghelidj
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094032158

Parašykite atsiliepimą apie "Nugaros skausmai ir gydantis vanduo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mūsų kūną, mankštą

Fereydoon Batmanghelidj parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nugaros skausmai ir gydantis vanduo, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nugaros skausmai ir gydantis vanduo aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nugaros skausmai ir gydantis vanduo už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nugaros skausmai ir gydantis vanduo? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Fereydoon Batmanghelidj tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nugaros skausmai ir gydantis vanduo" perkama kartu