0

Meilės romanai yra ideali priemonė norintiems atitrūkti nuo rutinos, pasinerti į svajonių pasaulį ir pailsinti mintis. Viso pasaulio geriausi rašytojai varžosi dėl to, kas pasiūlys įdomesnę ir karštesnę istoriją, kuri užkariaus skaitytojų širdis. Mes siūlome daug įdomių, jausmingų knygų kategorijoje „Šiuolaikinių užsienio autorių romanai“. Jei rūpi, ką rašo mūsų šalies kūrėjai, užsukite į skiltį „Lietuvių autorių meilės romanai“.

  1. 2
  2. 3
  3. 4

Geležies išdavikas | Julie Kagawa
Nuolaida knygai -39%
6,99 €
11,39 € *
Tu - mano svajonė | Jessica Gilmore
Nuolaida knygai -24%
3,29 €
4,29 € *
Prarastasis princas | Julie Kagawa
Nuolaida knygai -39%
6,99 €
11,39 € *
Eliotų dinastija. Trečia knyga |
Nuolaida knygai -23%
4,59 €
5,89 € *
Meilužė | Amanda Quick
Nuolaida knygai -31%
10,99 €
15,79 € *
Skilusi | Megan Hart
Nuolaida knygai -35%
9,49 €
14,49 € *
Jos laikas | Beatriz Williams
Nuolaida knygai -37%
10,49 €
16,49 € *
Kaip elgtųsi ledi | Catherine Tinley
Nuolaida knygai -34%
7,99 €
11,99 € *
Mariana | Susanna Kearsley
Nuolaida knygai -32%
12,39 €
17,99 € *
Kalifornijos merginos | Susan Mallery
Nuolaida knygai -33%
10,49 €
15,59 € *
  1. 2
  2. 3
  3. 4

Kategorijoje „Šiuolaikinių užsienio autorių romanai“ aptiksite kelis šimtus populiarių meilės romanų. Jų kainos prasideda vos nuo vieno euro, tad kiekvienas išsirinks pagal savo galimybes bei poreikius.

Autoriai taip pat labai įvairūs – nuo TOP skaitomiausių visame pasaulyje iki mažiau žinomų, kurie gali tapti netikėtu atradimu.

Populiari meilės istorijų rašytoja Andrea Laurence išsiskiria šmaikštumu ir ypatingu jausmingumu. Ji nuo mažumės svajojo rašyti knygas.

Lisa Kleypas – skaitytojams puikiai pažįstamas vardas. Populiari autorė net du kartus gavo „Romance Writers of America“ asociacijos RITA prizą. Jos knyga „Netikėta Kalėdų dovana“ buvo ekranizuota. Lietuvių kalba pasirodė apie trisdešimt autorės romanų. Jie nuolat liaupsinami romantikos gerbėjų ir tampa bestseleriais visame pasaulyje.

Be abejo, atpažinsite ir autorės Nora Roberts vardą. Rašytoja sukūrė daugiau nei 200 romanų, tad moterims, vyrams ir jaunimui yra iš ko rinktis. Rekomenduojame naršyti po autorės knygas ir įsitikinti patiems. Kategorijoje „Šiuolaikinių užsienio autorių romanai“ rasite pačius jausmingiausius rašytojos kūrinius.

Dar viena autorė, kurios nereikia pristatyti yra Tess Gerritsen. Ši moteris išgarsėjo aštriais medicininiais detektyvais, tačiau ne visi žino, kad savo karjerą ji pradėjo rašydama meilės romanus. Tiesa, juose irgi netrūksta intrigų ir netikėtų siužeto vingių.

Žymių autorių kompaniją papildo Sandra Brown. Tai dar viena detektyvų autorė, kuri sukūrė ir ne vieną romantišką istoriją. Turbūt nėra knygos, kuri nebūtų tapusi tarptautiniu bestseleriu. Kiekvienas naujas Sandros Brown romanas sutinkamas su didžiausiu nekantrumu.

Sylvia Day irgi pasižymėjusi meilės istorijų kūrėja. Bent dvidešimt jos knygų gavo įvairius literatūrinius apdovanojimus. Rašytoja 2010-tais metais svetainėje „Goodreads“ buvo nominuota geriausia autore. Jos intriguojantys romanai, be abejo, pritraukia aštresnių siužetų gerbėjus.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį ir į kitus skaitytojų mėgiamus rašytojus: Penny Vincenzi, Michelle Smart, Andrea Laurence, Tessa Radley, Silvia Zucca ir kitus.

Interneto knygynas pirkti online siūlo daugybę knygų. Nesudomino meilės ir erotikos romanai? Ne bėda, nes turime kitų puikių knygų ir vaikams, ir suaugusiems. Tik rinkitės! Be to, gundome jus akcijomis bei išpardavimais – mitas, kad visos knygos kainuoja brangiai. Užsukite ir įsitikinsite patys, kiek naujų ir populiarių knygų įmanoma įsigyti pigiau.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Šiuolaikinių autorių meilės romanai?

Raudonplaukė gundytoja, Krištolinė įlanka, Pabėgusioji, Tau, mano meile, Gražus, turtingas ir nevedęs

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Šiuolaikinių autorių meilės romanai?

Raudonplaukė gundytoja, Krištolinė įlanka, Paliktasis, Niekšingasis lordas Grėjus, Ryžtingasis lordas Hadlėjus

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Šiuolaikinių autorių meilės romanai?

Meilė, pakeitusi gyvenimą, Rojus, II tomas, Lemtingi mūsų pasirinkimai, Per geras, kad būtų tikras, Hercogas ieško žmonos!