0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

2017 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius. Horoskopai, organizmo valymas, stiprinimas, mityba

  • Nuolaida knygai -72%
Kaina internetu: 1,69 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 4.30 € (72%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "2017 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius. Horoskopai, organizmo valymas, stiprinimas, mityba" aprašymas

Zodiakas - tai menamas Saulės kelias dangaus skliautu, kurį ji nueina per metus. Šis gyvybę mums teikiantis dangaus šviesulys metus įveikia per 12 mėnesių, kiekvienam iš kurių sąlyginai skirtas tam tikras zodiako ženklas.

Visi 12 zodiako ženklų, kaip ir visos Saulės sistemos planetos, tiesiogiai veikia mus, Žemės gyventojus. Teigiamai veikiančiomis paprastai laikomos šios planetos: Saulė (žvaigždė), Jupiteris, Uranas ir Plutonas. Neigiamas poveikis priskiriamas Mėnuliui, Neptūnui ir Venerai. Saturnas ir Merkurijus įgyja savybių to zodiako ženklo, kuriame jie buvo žmogaus gimimo horoskope, t. y. gali veikti ir teigiamai, ir neigiamai.

Be planetų ir žvaigždynų, žmogaus charakteriui bei sveikatos būklei reikšmingos įtakos turi ir 4 pagrindinės visus vyksmus mūsų planetoje valdančios stichijos: ugnis, oras, žemė ir vanduo.

Ugniniai zodiako ženklai - Avinas, Liūtas ir Šaulys - apdovanoja pasitikėjimu savo jėgomis, energingumu ir dažniausiai pakankamai stipria prigimties dovanota sveikata.

Oro stichijos zodiako ženklų - Dvynių, Svarstyklių, Vandenio - žmonėms būdingas nuolatinis vietos ir veiklos permainų siekis. Jie paprastai nėra labai stiprios sveikatos, todėl turi save tausoti bei būti dėmesingesni sau patiems.

Žemės stichijos ženklai - Jautis, Mergelė ir Ožiaragis - skatina žmones būti išmintingus, praktiškus, ramaus charakterio. Neretai jie pernelyg rūpinasi savo sveikata ir netgi gali susigalvoti įvairiausių priežasčių tam rūpinimuisi pagrįsti.

Vandens galiomis pažymėti zodiako ženklai - Vėžys, Skorpionas ir Žuvys - dažniausiai emocingos, jautrios, puikia intuicija pasižyminčios asmenybės. Tokius žmones kamuojančios ligos neretai yra nulemtos nekontroliuojamos nuotaikų kaitos bei nemokėjimo tinkamai atsipalaiduoti.

Vieni žmonės tvirtina niekaip nejaučiantys planetų poveikio savo gyvenimui. Kiti gi kurį nors rytų nubunda, jausdamiesi blogai, nors jokių akivaizdžių priežasčių tokiems savijautos pokyčiams tarsi ir nėra. O ir gydytojai tvirtina, kad jų sveikata nepriekaištinga. Tad kur glūdi blogos savijautos priežastis?

Astrologų teigimu, nuo pat gimimo akimirkos esame priklausomi nuo to zodiako ženklo, kuriam viešpataujant gimėme. Vadinasi, kiekvienam iš mūsų reikia išmokti valdyti tam ženklui priskiriamas galias, pasinaudoti jame slypinčia teigiama energija. Naudinga žinoti zodiako ženklo nulemtas savo prigimtines ypatybes bei, remiantis tomis žiniomis, pasirūpinti savo sveikata ir gerove.

Planetų išsidėstymas žmogaus gimimo metu daro didžiulę įtaką jo temperamentui ir talentams, jo kūno konstitucijai ir polinkiui i tam tikras ligas, jo likimui ir gyvensenai. Vieni žmonės tuo linkę tikėti labiau, kiti mažiau, tačiau šiais laikais tikriausiai būtų sunku rasti žmogų, nežinantį, po kokiu Zodiako ženklu jis yra gimęs ir ką tas ženklas jam yra lėmęs.

2017-IEJI - UGNINIO GAIDŽIO METAI

Daugumos zodiako ženklų 2017-aisiais laukia karjeros pokyčiai. 2017 metų globėjas Ugninis Gaidys - darboholikas ir perfekcionistas - pareikalaus nemažų pastangų darbinėje sferoje, tačiau už triūsą būsite apdovanoti.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Medicina visiems
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098095432

Parašykite atsiliepimą apie "2017 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius. Horoskopai, organizmo valymas, stiprinimas, mityba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "2017 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius. Horoskopai, organizmo valymas, stiprinimas, mityba", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "2017 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius. Horoskopai, organizmo valymas, stiprinimas, mityba" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "2017 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius. Horoskopai, organizmo valymas, stiprinimas, mityba" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "2017 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius. Horoskopai, organizmo valymas, stiprinimas, mityba"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "2017 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius. Horoskopai, organizmo valymas, stiprinimas, mityba" perkama kartu