0

6-mečių klubas, I dalis

  • Nuolaida knygai -57%
Kaina internetu: 1,29 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (57%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

6-mečių klubas, I dalis

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9789955224396

2020-11-30 1.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "6-mečių klubas, I dalis" aprašymas

Kviečiame į „6-mečių klubą“ vaikus, mėgstančius žaisti su lipdukais. Knygelėse jie ras daug įdomių ir linksmų užduotėlių, lavinančių vaizduotę, orientaciją erdvėje, skatinančių logiškai mąstyti. Čia pateikta ir aritmetikos pratimų, iliustruotų pasakojimų, pastabumo ugdymo ir aplinkos pažinimo užduotėlių. „6-mečių klubas“ yra puikus būdas įgyti naujų įgūdžių ir smagiai praleisti laiką.

Parašykite atsiliepimą apie "6-mečių klubas, I dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys 6-mečių klubas, I dalis, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų 6-mečių klubas, I dalis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie 6-mečių klubas, I dalis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą 6-mečių klubas, I dalis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "6-mečių klubas, I dalis" perkama kartu